Křišťál jako aspekt čistoty a dokonalosti s mnoha schopnostmi!

To, že kameny v sobě ukrývají tajemnou a magickou sílu, věděli už naši předkové. Drahé kameny a minerály vám dodají životní energii, přinesou štěstí, zdraví a lásku. Umí odehnat negativní myšlenky a zajistit klidný spánek. Působení minerálů je široké a různorodé, mají velice účinnou ochrannou a magickou moc. Ať si je pořídíte v podobě bytové dekorace, či je budete nosit jako šperk, vždy vás oslní svou krásou a dokonalostí.

Křišťál je kamenem jasného rozumu. Kámen nás učí trpělivosti a rozvážnému rozhodování. Křišťál působí harmonicky na všechny emoce. Je to bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene. Křišťál vás posílí, dodá vám energii a v konečném důsledku vás zbaví jakékoliv bolesti. Je vhodným kamenem pro prevenci. Mnoho lidí řeší své potíže až v momentě, kdy nastanou. Důležité je jim ale předcházet. Pokud i přes nošení křišťálu nemoc propukne, pak s jeho pomocí postižená místa posilujeme. Přikládejte kámen na postižená místa a nechte působit. Vždy mějte na paměti, že kámen musíte omýt pod tekoucí vodou a nechat na slunci nabít.

Zdravotně křišťál urychluje hojení všech nemocí plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikající nemoci jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení. Křišťál snižuje horečku, utišuje bolesti, otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk, má příznivý vliv na pokožku, vlasy, nehty, sliznice, žlázy a kosti. Dokáže nás zbavit všech jedů, které do svého organismu dostáváme a podporuje funkci jater, žlučníku a ledvin. Pokud budeme každý den na lačný žaludek po douškách pít křišťálový elixír, pomůže nám jak naši nerozhodnost, tak žaludeční problémy a infekční střevní choroby. Elixír získáme ponořením několika křišťálů do nádoby s vodou, necháme několik hodin působit, kameny odstraníme a vodu můžeme používat.