Křišťál jako aspekt čistoty a dokonalosti s mnoha schopnostmi!

To, že kameny v sobě ukrývají tajemnou a magickou sílu, věděli už naši předkové. Drahé kameny a minerály vám dodají životní energii, přinesou štěstí, zdraví a lásku. Umí odehnat negativní myšlenky a zajistit klidný spánek. Působení minerálů je široké a různorodé, mají velice účinnou ochrannou a magickou moc. Ať si je pořídíte v podobě bytové dekorace, či je budete nosit jako šperk, vždy vás oslní svou krásou a dokonalostí.

Křišťál je kamenem jasného rozumu. Kámen nás učí trpělivosti a rozvážnému rozhodování. Křišťál působí harmonicky na všechny emoce. Je to bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene. Křišťál vás posílí, dodá vám energii a v konečném důsledku vás zbaví jakékoliv bolesti. Je vhodným kamenem pro prevenci. Mnoho lidí řeší své potíže až v momentě, kdy nastanou. Důležité je jim ale předcházet. Pokud i přes nošení křišťálu nemoc propukne, pak s jeho pomocí postižená místa posilujeme. Přikládejte kámen na postižená místa a nechte působit. Vždy mějte na paměti, že kámen musíte omýt pod tekoucí vodou a nechat na slunci nabít.

Zdravotně křišťál urychluje hojení všech nemocí plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikající nemoci jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení. Křišťál snižuje horečku, utišuje bolesti, otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk, má příznivý vliv na pokožku, vlasy, nehty, sliznice, žlázy a kosti. Dokáže nás zbavit všech jedů, které do svého organismu dostáváme a podporuje funkci jater, žlučníku a ledvin. Pokud budeme každý den na lačný žaludek po douškách pít křišťálový elixír, pomůže nám jak naši nerozhodnost, tak žaludeční problémy a infekční střevní choroby. Elixír získáme ponořením několika křišťálů do nádoby s vodou, necháme několik hodin působit, kameny odstraníme a vodu můžeme používat. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení