Bolí vás v krku? Vyzkoušejte přikládání přírodních kamenů.

Různé druhy minerálů dokážou ovlivňovat všelijaké neduhy našeho těla. Působí na náš organizmus a na fyzické i energetické tělo. Svými vibracemi a schopností transformovat energie jsou používaným silným nástrojem v rukou šamanů, druidů i přírodních doktorů.

Konkrétně na bolest v krku lze využít krystaly křišťálu. Ty mají pověst nejúčinnějších kamenů vůbec. Pokud budete chtít využít jeho schopnosti sami, vyžaduje to již určitou praxi s technikami meditace a ovládáním průtoku energie. Kámen se přiloží na místo, které vás trápí, v našem případě oteklé uzliny a krk. Usadíte se do pohodlného sedu a krystal překryjete rukou tak, abyste ho měli uprostřed dlaně. Druhá ruka by měla tu spodní překrývat. Když zaujmete tuto polohu, zhluboka dýchejte a zaměřte své myšlenky na zdraví a svou vitalitu. Představujte si, že jste naprosto v pořádku, zdraví jako rybičky a užíváte si života plnými doušky. Snažte se během toho cítit, jak vámi shora prochází vesmírná energie, která vás naplňuje, prochází vámi a koncentruje se právě v bodě, který vás bolí.

Vyvarujte se myšlenkám tipu, "nechci, aby mě to bolelo" nebo "už mě to nebolí". Takto to nefunguje. Musíte upnout své psychické síly na kladné představy a naopak vytěsnit všechny záporné a negativní.

Tento proces by měl trvat 5 až 15 minut. Pak se můžete přesunout třeba na druhou stranu krku.

Pro tuto část těla je možné použít i kameny modré barvy, které harmonizují krční čakru a příznivě působí na oblast krku, svalů i orgánů v něm. K odstranění bolestí lze tedy použít například modrý chalcedontyrkys modrý achát.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení