Pocítili jste někdy při dotyku s krystaly bolesti?

Některé kameny jsou mocnější, než ostatní. A to, i pokud se jedná o jeden druh minerálu. Držíte-li jej v dlani, může vám například způsobit mravenčení v zápěstí, zahřátí ruky, lehké bodání v různých částech těla a podobně. Pokud krystal přiložíte na oblast třetího oka, můžete pociťovat ještě silnější vjemy. Pulzování těla, lechtání, či tlak v tomto místě a mnoho dalších pocitů, někdy i nepříjemných.

Původ těchto pocitů můžeme vysvětlit teorií frekvencí. Existují názory, že lidské energetické tělo vibruje na určitých frekvencích. Čím je člověk duchovně vyspělejší a vyrovnanější, tím je jeho frekvence vyšší. Naopak lidé s depresemi a s negativním přístupem k životu, s mnoha duševními jizvami mají frekvence nižší. Ta je zapříčiněna i mnoha křivdami nebo traumaty, která jsou v energetickém těle uloženy jako bloky. Tělo je někam uloží a zavře, aby na ně nemyslelo. V těch místech se pak často projevují i fyzické problémy. Každý z nás má v těle nějaký ten blok. Ať je velký nebo malý v naprosté většině nějaký máme.

Některé kameny mají schopnost naší frekvenci akcelerovat. Hlavně křišťálametyst a vltavín působí velmi markantně. Navyšují naší frekvenci, tím urychlují tok energie a ta naráží do našich uložených bloků v těle a snaží se je uvolnit. Tuto vlastnost kamenů pak vnímáme jako vibrace, chvění, pulzování nebo i deprese přicházejících při odplavování a uvolňování bloků.

Není třeba se těchto pocitů bát. Ba naopak. Silné a mocné kameny se vyznačují schopností působit na vaše tělo ihned. Po očištění a nabití bude jejich síla ještě větší a pomůže vám navýšit vaší frekvenci a pomoct vám odbourat skryté bloky.

Při nákupu tedy vezměte kámen do dlaně nebo dlaň umístěte nad kámen, zavřete oči, pokuste se vyprázdnit mysl jako při meditaci a vnímejte, co cítíte.

Pokud budete v některém z našich showroomů, kde máme drůzy ametystu, můžete i v jejich blízkosti pociťovat mnohé. Od pocitu klidu, přes pulzování vašeho energetického těla až k nepříjemným pocitům nutících vás odejít pryč. Vše je správně. Tyto kameny se nám snaží pomoci dostat se na vyšší úroveň a i přes počáteční nepříjemné pocity je velmi vhodné je používat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení