Den Otců: 5 nejlepších dárků, které zaručeně potěší

den otců

Dne 18. června 2023 se slaví Den Otců. Tento svátek se slaví na počest otců, oslavující vztah otce k dítěti a roli otců ve společnosti. Stejně tak jako během svátku Den Matek, se tatínkům darují dárky od srdce a pro radost.

Nevíte si rady, čím tatínka obdarovat? Přinášíme 5 tipů, nechte se inspirovat!

Duševní i fyzická odolnost

Velmi vhodná je kombinace lávy a hematitu, která silně pomáhá odrážet psychické i fyzické útoky a podporuje celkový stav organismu.

láva hematit den otců

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LÁVY

Vyrovnanost a pohoda

Křišťál je dokonalým čističem energií. Velmi silně vyrovnává všechny emoce a napomáhá ke klidu a spokojenosti. Muži velmi často drží všechny druhy emocí v sobě a poté vybuchnou. Křišťál pomůže dostat všechny emoce do harmonické pohody.

kameny křišťál hrot den otců

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE

Dosáhnout svého cíle

Darujte otcům krásný kámen tygřího oka, které buduje zdravou osobnost a napomáhá při dosahování cílů. Velmi účinně pomáhá najít řešení, zlepšuje náladu a potlačuje stres a deprese.

den otců pánský náramek tygří oko

KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE

Vlastní zdroj energie, síly a prosperity

Tento pánský náramek z černého achátu a pyritu dokonale splňuje vše co muž ve svém životě vyhledává. Je to silný zdroj energie, který dodává sebevědomí, sílu a tempo. S úžasným doplněním krásného pyritu je symbolem peněz, síly a odvahy. Nazýváme ho také fitness náramek.

den otců fitness náramek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva