Den Otců: 5 nejlepších dárků, které zaručeně potěší

Dne 21. června se slaví Den Otců. Tento svátek se slaví na počest otců, oslavující vztah otce k dítěti a roli otců ve společnosti. Stejně tak jako během svátku Den Matek, se otcům darují dárky od srdce a pro radost.
Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší tipy na dárky z minerálů, které udělají radost vše otcům a tátům pod sluncem, nyní se slevou 10% na všechny náramky s kódem "tata10" !!!

Duševní i fyzická odolnost

Velmi vhodná je kombinace lávy a hematitu, která silně pomáhá odrážet psychické i fyzické útoky a podporuje celkový stav organismu.

láva hematit den otců

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LÁVY

Vyrovnanost a pohoda

Křišťál je dokolým čističem energií. Velmi silně vyrovnává všechny emoce a napomáhá ke klidu a spokojenosti. Muži velmi často drží všechny druhy emocí v sobě a poté vybuchnou. Křišťál pomůže dostat všechny emoce do harmonické pohody.

křišťál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Čtěte také:   
Dosáhněte štěstí s minerály podle čínského znamení

Dosáhnout svého cíle

Darujte otcům krásný kámen tygřího oka, které buduje zdravou osobnost a napomáhá při dosahování cílů. Velmi účinně pomáhá najít řešení, zlepšuje náladu a potlačuje stres a deprese.

tygří oko den otců

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Ochrana na cesty

Velmi praktickým dárkem pro všechny táty je ochranný přívěsek do auta, který je speciálně vyroben tak, aby chránil před neštěstím, napomáhal při rozhodování, nabíjel energií a odbourával zlost.

den otců

PROHLÉDNOUT OCHRANNÉ KAMENY

Vlastní zdroj energie, síly a prosperity

Tento pánský náramek z černého achátu a pyritu dokonale splňuje vše co muž ve svém životě vyhledává. Je to silný zdroj energie, který dodává sebevědomí, sílu a tempo. S úžasným doplněním krásného pyritu je symbolem peněz, síly a odvahy. Nazýváme ho také fitness náramek.

den otců fitness náramek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Auto článku: Svět Minerálů