Růženín - delfín

Kód: 9964
1 890 Kč / ks
Vyprodáno
Kartička/-y s popisem účinku ?
Zabalit jako dárek ?
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Láska - Přátelství - Vitalita

Detailní informace

Detailní popis produktu

RŮŽENÍNOVÝ DELFÍN

Dokonale opracovaný růženín do tvaru delfína, je krásným symbolem mořského světa, který svého majitele chrání před negativním vlivem z okolí a velmi silně podporuje vnitřní lásku k sobě samému. Tento kousek je více než jen dekorace, je to symbol síly, odpouštění a sebelásky. Zároveň nabízí také krásný způsob, jak vyjádřit svou individualitu a jedinečnost.

Jedná se o nejenom esteticky přitažlivý předmět, ale také o nástroj, který vám může pomoci posílit sebevědomí a potlačit negativní pohledy na sebe sama. 

Proč si koupit delfína z růženínu?

  • Krásný a jedinečný design: Dekorace z růženínu je vyrobena s péčí a láskou, každý detail je precizně zpracovaný, aby vytvořil harmonický celek.
  • Síla růženínu: Tento krystal je známý svými schopnostmi potlačovat negativní názory na sebe sama a otevřít cestu k projevení pocitů a emocí.
  • Přináší klid a harmonii: Dekorace z růženínu přináší do vašeho domu klid a harmonii, zároveň je skvělým konverzačním kouskem při návštěvě přátel.
  • Ideální dárek: Pokud hledáte dokonalý dárek pro milovníka delfínů nebo pro někoho, kdo potřebuje trochu sebejistoty, naše dekorace z růženínu je to, co hledáte.
  • Posiluje sebevědomí: Růženín vám pomůže otevřít své srdce, posílit sebevědomí a nabít vás novou energií.

Zaslaný kus se může mírně lišit zabarvením a velikostí. Kameny jsou symbolem přírody, která je dokonale nedokonalá, proto všechny nevyrovnanosti v kamenech jsou odrazem nádherného přírodního růstu a jedinečnosti každého kusu.

Vybírejte minerály podle:

>> Minerály podle účelu
>> Minerály podle znamení
>> Minerály podle životního čísla
>> Minerály podle nemoci
>> Katalog minerálů A-Z
>> Minerály do ruky

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvary
Tvar / typ: Zvířátko
? Ideální pro znamení: Býk, Váhy
Účel / Záměr: Frustrace, Harmonie, Inspirace, Láska, Mateřství, Meditace, Negativismus, Ochrana, Plodnost, Přecitlivělost, Přepracovanost a vyhoření, Sebereflexe, Sexualita, Smutek, Spánek, Stres a úzkost, Štěstí, Tolerance, Trpělivost
Působí na: Infarkt, Krevní oběh, Nespavost, Pohlavní orgány, Rekonvalescence, Srdce
Barva: Růžová
Země původu: Madagaskar
Rozměry: cca 12,5 x 6 x 3,5 cm
Váha: cca 180 - 185 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: