Růženín surový prsten

Kód: 9921
Pouze 1 ks
750 Kč / ks
Skladem (dodání cca pracovní 2 - 3 dny)
Kartička/-y s popisem účinku ?
Zabalit jako dárek ?
Možnosti doručení

Láska - Přátelství - Vitalita

Detailní informace

Detailní popis produktu

 PRSTEN ZE SUROVÉHO RŮŽENÍNU

Objevte kouzlo přírodní krásy s naším unikátním prstenem, který v sobě skrývá sílu a jemnost surového růženínu. Tento nádherný kousek šperku je navržen tak, aby oslovil nejen milovníky přírodních kamenů, ale i ty, kteří hledají něco opravdu speciálního.

Růženín, známý jako kámen lásky, přináší do vašeho života nejen krásu, ale i harmonii a klid. Jeho jemná, ale silná energie podporuje emocionální uzdravení, láskyplné vztahy a přitahuje pozitivní energii. Tento prsten není jen šperkem, je to amulet, který vás bude každý den doprovázet a připomínat vám sílu a krásu lásky.

Díky variabilní velikosti se dokonale přizpůsobí každému prstu a stane se vaším každodenním společníkem nebo výjimečným doplňkem pro speciální příležitosti.

Proč si pořídit prsten s růženínem?

  • Jedinečnost každého kusu - Díky použití surového růženínu je každý prsten neopakovatelný a speciální, stejně jako jste vy.
  • Variabilní velikost - Prsten lze jednoduše přizpůsobit velikosti vašeho prstu, což zajišťuje dokonalé pohodlí při nošení.
  • Kámen lásky a harmonie - Růženín, známý svými jedinečnými vlastnostmi, vám každý den přinese klid a podporu v emocionální rovině.
  • Všestrannost - Tento prsten se hodí jak pro každodenní nošení, tak pro speciální příležitosti, kdy chcete vyniknout.
  • Ideální dárek - Pokud hledáte unikátní dárek pro někoho blízkého, tento prsten je dokonalou volbou, která vyjádří vaše city a přání štěstí.

 Na fotografii je zobrazeno zboží, které kupujete. Kameny jsou symbolem přírody, která je dokonale nedokonalá, proto všechny nevyrovnanosti v kamenech jsou odrazem nádherného přírodního růstu a jedinečnosti každého kusu.  

Vybírejte minerály podle:

>> Minerály podle účelu
>> Minerály podle znamení
>> Minerály podle životního čísla
>> Minerály podle nemoci
>> Katalog minerálů A-Z
>> Minerály do ruky

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prsteny
Tvar / typ: Neopracovaný (surový)
? Ideální pro znamení: Býk, Váhy
Účel / Záměr: Frustrace, Harmonie, Inspirace, Láska, Mateřství, Meditace, Negativismus, Ochrana, Plodnost, Přecitlivělost, Přepracovanost a vyhoření, Sebereflexe, Sexualita, Smutek, Spánek, Stres a úzkost, Štěstí, Tolerance, Trpělivost
Působí na: Infarkt, Krevní oběh, Nespavost, Pohlavní orgány, Rekonvalescence, Srdce
Barva: Růžová
Země původu: Brazílie
Rozměry kamene: 3,5 x 2,4 cm, v - 1,2 cm
Váha: 11 g
Velikost univerzální: nastavitelná
Kov: mosaz, povrchová úprava rhodium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: