Přírodní krystaly a prokrastinace

Prokrastinace – tedy chronická tendence odkládat plnění nepříjemných povinností/úkolů – může představovat závažný problém. Jak na ni?

Prokrastinace je obvykle spojená s nevyváženou čakrou solárního plexu. Může ale souviset i s jinou ze spodních čaker. Proto doporučujeme vyzkoušet krystaly, které mají blahodárný vliv na všechny tři – tedy i kořenovou a sakrální.

Tygří oko kyvadlo

Jako první zmiňme tzv. tygří železo – kombinaci hematitu a červeného jaspisu (někdy i žlutého jaspisu nebo zlatého tygřího oka). Alternativu představuje červené tygří oko. Ve skutečnosti řada lidí váhá nad tím, který z těchto mocných kamenů je pro ně vhodnější. Řešení tohoto dilematu je ovšem v zásadě jednoduché – ten, který vám „sedne“ líp. Jinak řečeno, řiďte se intuicí…

Špatnou volbou nemusí být ani ryolit, respektive jeho variety „rainforest“ či „sunstone“. Ryolit posiluje duši i mysl, navozuje emoční rovnováhu a odstraňuje různé bloky.

Ryolit mýdlo

Chcete-li nosit i nějaké minerály zvyšující motivaci, sežeňte si medový kalcitrubín případně již zmíněné zlaté tygří oko.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení