Přírodní krystaly a prokrastinace

Prokrastinace – tedy chronická tendence odkládat plnění nepříjemných povinností/úkolů – může představovat závažný problém. Jak na ni?

Prokrastinace je obvykle spojená s nevyváženou čakrou solárního plexu. Může ale souviset i s jinou ze spodních čaker. Proto doporučujeme vyzkoušet krystaly, které mají blahodárný vliv na všechny tři – tedy i kořenovou a sakrální.

Tygří oko kyvadlo

Jako první zmiňme tzv. tygří železo – kombinaci hematitu a červeného jaspisu (někdy i žlutého jaspisu nebo zlatého tygřího oka). Alternativu představuje červené tygří oko. Ve skutečnosti řada lidí váhá nad tím, který z těchto mocných kamenů je pro ně vhodnější. Řešení tohoto dilematu je ovšem v zásadě jednoduché – ten, který vám „sedne“ líp. Jinak řečeno, řiďte se intuicí…

Špatnou volbou nemusí být ani ryolit, respektive jeho variety „rainforest“ či „sunstone“. Ryolit posiluje duši i mysl, navozuje emoční rovnováhu a odstraňuje různé bloky.

Ryolit mýdlo

Chcete-li nosit i nějaké minerály zvyšující motivaci, sežeňte si medový kalcitrubín případně již zmíněné zlaté tygří oko.