Přírodní krystaly a CHOPN

Zajímá vás, jaké krystaly vám mohou být nápomocny při boji s chronickou obstrukční plicní nemocí (CHOPN)? Pak čtěte dál…

CHOPN představuje velice nepříjemné zánětlivé onemocnění, které postihuje zejména dýchací soustavu. V současné době bohužel nelze úplně vyléčit. V ČR kvůli ní každoročně zemře přibližně 2000 lidí – obvykle v důsledku nějaké kardiovaskulární choroby či bronchogenního karcinomu.

Jantarový náhrdelník neopracovaný 45cm

Jantar

Pacientům s CHOPN lze doporučit jantar, modrý kalcit nebo charoit. Tyto minerály by měly být nošeny tak, aby se nacházely co možná nejblíže plicím – tedy například ve váčku, který si dotyčný pověsí na krk.

Samostatnou zmínku si zaslouží také dioptas a zelený avanturín – oba jsou skvělé na posílení srdce (a opět platí, že by měly být nošeny u něj).

Malachit troml

Malachit

Špatnou volbou nemusí být ani malachit – mocný kámen, který se používá k odstraňování celé řady zdravotních problémů. Navíc zvyšuje vytrvalost a dodává tělu energii.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení