Dosáhněte svých cílů pomocí krystalů a svíček I.: Obecný úvod

Kombinace magických krystalů a svíček na první pohled možná vypadá trochu zvláštně, ale je velmi účinná. Pojďme si o ni říct něco víc.

Když lidé přemýšlejí o svíčkách, obvykle je to v souvislosti s navozením romantické atmosféry. Nicméně… svíčky lze používat k mnoha různým účelům. Jejich kombinace s krystaly dokáže zvýšit vibrace i množství uvolňované energie.

Jinak řečeno, svíčky podporují výkon léčivých a magických kamenů, které pak pracují efektivněji. Je ovšem zapotřebí dodržovat určité zásady.

V první řadě je důležité svíčky zbavit jakékoliv negativní energie – tzn. vyčistit je. Klidně stejnými metodami, jakými čistíte samotné krystaly – opláchnutím pod studenou vodou, vystavením působení měsíčního světla, reiki hudbou nebo kadidlem.

Jakmile svíčky budou čisté a suché (pokud jste zvolili vodu, nechte je schnout alespoň 1-2 dny), můžete se do toho pustit. V následujících dílech si projdeme jednotlivé cíle (úspěch, láska, zdraví apod.) a řekneme, jaké kameny a svíčky nám s jejich dosažením mohou pomoct.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení