Dosáhněte svých cílů pomocí krystalů a svíček I.: Obecný úvod

Kombinace magických krystalů a svíček na první pohled možná vypadá trochu zvláštně, ale je velmi účinná. Pojďme si o ni říct něco víc.

Když lidé přemýšlejí o svíčkách, obvykle je to v souvislosti s navozením romantické atmosféry. Nicméně… svíčky lze používat k mnoha různým účelům. Jejich kombinace s krystaly dokáže zvýšit vibrace i množství uvolňované energie.

Jinak řečeno, svíčky podporují výkon léčivých a magických kamenů, které pak pracují efektivněji. Je ovšem zapotřebí dodržovat určité zásady.

V první řadě je důležité svíčky zbavit jakékoliv negativní energie – tzn. vyčistit je. Klidně stejnými metodami, jakými čistíte samotné krystaly – opláchnutím pod studenou vodou, vystavením působení měsíčního světla, reiki hudbou nebo kadidlem.

Jakmile svíčky budou čisté a suché (pokud jste zvolili vodu, nechte je schnout alespoň 1-2 dny), můžete se do toho pustit. V následujících dílech si projdeme jednotlivé cíle (úspěch, láska, zdraví apod.) a řekneme, jaké kameny a svíčky nám s jejich dosažením mohou pomoct.