Oslavte společně s námi Den dětí!

den dětí

Den dětí letos připadá na úterý 1. června 2021. Dárky jsou jedním z hlavních důvodů, proč se děti na tento den tolik těší. My jsme na tento den skutečně připraveni a nenecháme vás v tom. V tomto článku najdete úžasné tipy na dárky z minerálů pro děti

Ochranný náramek na ruku

Vyrábíme dětské náramky, které ochraňují, podporují v nejistotách, zbavují strachu a naplňují sebevědomím. Vybrat si můžete náramek z mnoha vázacích stylů:

  • klasický na pevné gumiččce
  • pletený stylem shamballa
  • pletený stylem bound
  • vázaný stylem simple

dětský náramek den dětí

KOUPIT NÁRAMKY ZDE

Všechny náramky jsou vázané a pletené v naší dílně na severu Čech z pevných materiálů a profesionalitou, která zaručí i technickou spokojenost. Náramky jsou určené dětem, které potřebují potlačit slabé stránky a naopak posílit ty silné, aby mohly naplno rozvíjet své hodnoty. Pro specifické účely nabízíme také náramky na zakázku, které vyrobíme přesně podle vašeho přání z kuliček minerálů, které jsou pro vaše dítě nejvhodnější.

náramek dětský na přání

KOUPIT NÁRAMKY NA ZAKÁZKU ZDE

Kameny do ruky

Prodáváme kameny, se kterými mohou děti pravidelně pracovat. Vkládáním kamenů do rukou a hnětením se dosahuje uvolnění, harmonie a stavu zdravé bdělosti. Nabízíme kameny mnoha druhů, barev a velikostí. Děti většinou sáhnou intuitivně nejvíce po těchto kamenech:

kameny pro děti

KOUPIT KAMENY DO RUKY ZDE

Přívěsky 

Silným ochranným amuletem jsou také přívěsky, které dětem připevníte na batoh, klíče nebo poutko u kalhot. Přívěsky jsou vyrobené z pevných materiálů a kuliček, které splňují požadavky na amulet. Vyrobíme přívěsek, který ochraňuje před nebezpečím, před šikanou, posílí sebejistotu a mnohem a mnohem více.

ochranný přívěsek

KOUPIT PŘÍVĚSEK ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva