Oslavte společně s námi Den dětí!

Den dětí letos připadá na sobotu 1. června 2024. Dárky jsou jedním z hlavních důvodů, proč se děti na tento den tolik těší. My jsme na tento den skutečně připraveni a nenecháme vás v tom. V tomto článku najdete úžasné tipy na dárky z minerálů pro děti

Ochranný náramek na ruku

Vyrábíme dětské náramky, které ochraňují, podporují v nejistotách, zbavují strachu a naplňují sebevědomím. Vybrat si můžete náramek z mnoha vázacích stylů:

  • klasický na pevné gumiččce
  • pletený stylem shamballa
  • pletený stylem bound
  • vázaný stylem simple

KOUPIT NÁRAMKY ZDE

Všechny náramky jsou vázané a pletené v naší dílně na severu Čech z pevných materiálů a profesionalitou, která zaručí i technickou spokojenost. Náramky jsou určené dětem, které potřebují potlačit slabé stránky a naopak posílit ty silné, aby mohly naplno rozvíjet své hodnoty. Pro specifické účely nabízíme také náramky na zakázku, které vyrobíme přesně podle vašeho přání z kuliček minerálů, které jsou pro vaše dítě nejvhodnější.

KOUPIT NÁRAMKY NA ZAKÁZKU ZDE

Kameny do ruky

Prodáváme kameny, se kterými mohou děti pravidelně pracovat. Vkládáním kamenů do rukou a hnětením se dosahuje uvolnění, harmonie a stavu zdravé bdělosti. Nabízíme kameny mnoha druhů, barev a velikostí. Děti většinou sáhnou intuitivně nejvíce po těchto kamenech:

KOUPIT KAMENY DO RUKY ZDE

Náhrdelníky

Pro ty nejmenší doporučujeme jantarové náhrdelníky. Jantar je přírodní zkamenělá pryskyřice stromů, která má silné spojení se zemí a mají silnou očistnou moc, která z těla vyhání nerovnováhu a posiluje uzdravení. Pomáhá od bolesti, zejména malým dětem při růstu prvních zoubků.

Náhrdelníky mají speciální bezpečnostní šroubovací zapínání a každý korálek je zvlášť zajištěn uzlíkem, aby v případě přetržení nedošlo k rozsypání všech korálků.

Přívěsky 

Silným ochranným amuletem jsou také přívěsky, které dětem připevníte na batoh, klíče nebo poutko u kalhot. Přívěsky jsou vyrobené z pevných materiálů a kuliček, které splňují požadavky na amulet. Vyrobíme přívěsek, který ochraňuje před nebezpečím, před šikanou, posílí sebejistotu a mnohem a mnohem více.

ochranný přívěsek

KOUPIT PŘÍVĚSEK ZDE

Přečtěte si také:

 

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva