Magické krystaly v šamanismu I.

Chcete vědět, jak šamani přistupují ke krystalům obdařeným kouzelnou mocí a jak přesně s nimi pracují? Pak si nenechte ujít tento miniseriál.

Šamani považují krystaly za živé bytosti - podle jejich názoru mají vlastní duši a individualitu. Aby bylo možné využívat energii krystalů, je zapotřebí vstoupit s nimi do jakéhosi vztahu.

Turmalín náramek střapatý

{{- '2322016-KŠ-1' | gallery -}}

Navázání tohoto vztahu značně usnadňuje skutečnost, že šamani a krystaly mají vysokou vzájemnou afinitu, protože jsou jakýmisi pojítky mezi alternativními světy a realitami – prostředníky mezi fyzičnem a metafyzičnem.

Jelikož šamani vždy fungovali i jako léčitele, pochopitelně krystaly používají také k odstraňování různých zdravotních problémů. S přihlédnutím k výše zmíněnému se k nim nicméně chovají úplně jinak než lidé, kteří je vnímají pouze jako kameny (tzn. součást neživé přírody). Dalo by se napsat, že je považují za své partnery.

Malachit troml

{{- '2322016-KŠ-2' | gallery -}}

Z naší lidské perspektivy jsou krystalové bytosti prakticky nesmrtelné. Pomáhat nám s léčbou jim činí radost a jsou toho schopny hned několika způsoby. Ale o tom až příště…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení