Krystaly na nedostatek sebeúcty

zdroj: pixabay
 
Nedokážete si sami sebe vážit? Poradíme vám, jak to změnit.
 

Příčiny nedostatečné sebeúcty mohou být různé, ale většinou souvisejí s nesprávným přístupem k výchově. Na spoustě jedinců se v tomto ohledu negativně podepsali jejich rodiče, kteří na ně v dětství kladli přehnaně vysoké nároky, při každé příležitosti je kritizovali, často je srovnávali s jinými lidmi a nevěnovali dostatek pozornosti jejich vlastním pocitům či názorům.

Jaké krystaly mohou odstranit škodlivou energii, která se kolem vás v minulosti nahromadila a nyní vám neustále „našeptává“, že jste k ničemu a váš život nemá žádný valný význam?

Určitě růženín a granát. Oba tyto kameny značně zvyšují schopnost sebelásky a disponují řadou dalších užitečných schopností.

Granát 

 

Růženín přívěsek

 

 

Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme výše zmíněné minerály nejen nosit, ale také využívat k tzv. pozitivní afirmaci. Vezměte si je do ruky, stoupněte si před zrcadlo a napište na něj (nebo nahlas recitujte) prohlášení typu „právě teď jsem otevřen(á) tomu sám (sama) sebe milovat“ nebo „jsem fyzicky i duševně krásný(á) a velkolepý(á)“.