Trápí vás neustálé vyčerpání? Pak máte možná chronickou únavu

zdroj obrázku: pixabay

Máte ráno problém vylézt z postele a večer se sotva udržíte na nohou? Pak vězte, že v tom nejste sami. Může se jednat pouze o momentální vyčerpání nebo jarní únavu. Pokud je však únava nesnesitelná a trvá delší dobu, pak se může jednat o vážnější onemocnění. Chronická únava patří mezi nejčastější důvody, proč lidé vyhledávají své lékaře. Pořiďte si jeden z drahých kamenů, které vám dodají energii.

Červený jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. Zdravotně pomáhá hojit ledviny a močový měchýř, usnadňuje vyplavování ledvinového písku a kamenů. Dále hojí žaludeční a zažívací potíže, ulehčuje při nadýmání a zácpě. Podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní.

 KOUPIT JASPIS ČERVENÝ

Křišťál s vrostlicemi verdelitu působí harmonicky na všechny emoce. Je to bezbarvá a dokonale čirá odrůda křemene, která urychluje léčení všech nemocí plic, onemocnění štítné žlázy a tím vznikající nemoci jako např. srdeční choroby, obtíže při trávení, silné zápaly, žaludeční a hormonální poruchy, únava, krvácení. Křišťál snižuje horečku, utišuje bolesti, otoky, vyrovnává tlak a napětí buněk, má příznivý vliv na pokožku, vlasy, nehty, sliznice, žlázy a kosti.

 KOUPIT KŘIŠŤÁL 

Hnědý chalcedon posiluje naši vitalitu a flexibilitu. Přináší nám energii a podporuje v nás vytrvalost a úsilí dosáhnout všech cílů, které jsme si vytyčili. V neposlední řadě je to kámen, který působí proti podrážděnosti a přecitlivělosti, vylepší vám tak vaši náladu a umožní vám hledět do budoucna s optimismem. Zdravotně chalcedon podporuje lymfatický systém a zahání otoky. Blahodárné účinky má také na žaludek a žlučník. Podporuje srážlivost krve a reguluje trávení.

 KOUPIT CHALCEDON

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení