Jak se zbavit menstruačních bolestí? Pomohu vám drahé kameny

zdroj: pixabay

Silná a bolestivá menstruace dokáže každé ženě pořádně znepříjemnit život. Nenechte si pokazit pět dní v měsíci bolestivou menstruací ani žaludek chemickými léky proti bolesti. Pokud jste ještě nikdy neměla menstruační bolesti, tak patříte k jedněm z nejšťastnějších žen na světě. Jak se jich zbavit? A jak ovlivnit sílu menstruačního krvácení? V tom všem vám pomohou drahé kameny.

Červený jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. Zdravotně působí blahodárně v oblasti břicha, kde vyrovnává nepravidelnost menstruace a mírní její bolesti. Dále podporuje činnost jater, žlučníku, sleziny a slinivky břišní. V sexuální oblasti se vám díky jaspisu aktivuje sexuální pud a pokud se snažíte o miminko a stále nic, pak je pro vás jaspis ten pravý, působí totiž na neplodnost.

Ametyst je kamenem,  který v nás podporuje vnitřní čistotu a je vhodným kamenem pro meditaci. Probudí v nás nezištnou touhu pomáhat a pocit sebeobětování. Ametyst je kamenem inspirace, otevírá náš myšlenkový svět novým idejím. Po zdravotní stránce je ametyst dobrý pro všechny druhy bolesti. Tedy i pro tu menstruační. Ametyst pomůže uvolnit svalové křeče a poruchy střevní flóry. Užívejte ametystovou vodu každý den a za krátkou dobu nebudete o menstruaci ani vědět. Získáte ji vložením několika kamenů do nádoby s vodou a necháte působit. Po pár hodinách kameny vyjměte a vodu vypijte. Pokud budete vodu pít vždy ráno na lačný žaludek, účinek se ještě znásobí.

Mezi časté problémy patří i nepravidelnost menstruačního cyklu, která navzdory tvrzením řady lékařů není zdravá. S tímto problémem vám pomůže křišťál s vrostlicemi rubelitu. Křišťál je vhodným kamenem pro prevenci. Mnoho lidí řeší své zdravotní potíže až v momentě, kdy nastanou. Důležité je jim ale předcházet. Křišťál vás posílí, dodá vám energii a v konečném důsledku vás zbaví jakékoliv bolesti. Pokud i přes nošení křišťálu nemoc propukne, pak s jeho pomocí postižená místa posilujeme. Přikládejte kámen na postižená místa a nechte působit. Vždy mějte na paměti, že kámen musíte omýt pod tekoucí vodou a nechat na slunci nabít. Křišťál je všestranným kamenem, lze jím tedy hojit všechny nemoci.