Pyramidy z minerálů: K čemu jsou dobré a kam je umístit?

 

Obrovskou silou, která může člověka velmi ovlivnit, disponují minerály. Mají vliv na naše zdraví, mysl, profesní i milostný život, vztahy v rodině, sebevědomí a tak dále. Jednoduše – když se na ně spolehneme a vybereme ten správný, může se nám dařit lépe…

Kromě toho, že zvolíme správný kámen, můžeme jeho působení výrazně ovlivnit i tím, v jakém tvaru si ho pořídíme. Určitý tvar kamene totiž může zesílit jeho účinky.

Pro příklad - tvar pyramidy se čtyřmi rovnými stranami a čtvercovou základnou je vhodný pro odvrácení negativních vibrací nebo odstranění bloků čakry. Energetický dosah krystalové pyramidy potom ovlivňuje její velikost.

Co je pyramida z minerálů?

 

Tvar pyramidy je se svou širokou základnou a čtyřmi rovnostrannými trojúhelníky stoupajícími k nebesům mystický. Tvar zesiluje energii na vrcholu pyramidy. Pyramida z krystalu umí velké věci! Pomáhá při meditaci, zdravotních potížích, dokáže nás zbavit negativní energie, stresu, melancholie i deprese či strachu a pomáhá s odstraňování blokád.

Kam s ní?

Pyramidy přinášejí do vašeho domova pozitivní Feng Shui. Můžete je umístit kamkoli si přejete a budou poskytovat univerzální léčivou energii bez ohledu na místo. Aby křišťálová pyramida doma fungovala tak, jak má, je třeba jí najít dobré místo, a to ať už doma, nebo v práci. Navíc díky ní získáte krásnou dekoraci. 

Své místo by pyramida určitě měla mít v kuchyni. Právě tam se totiž nachází velké množství elektrospotřebičů. Pokud si tam navíc položíte pyramidu z růženínu, bude vám pomáhat při přípravě jídel, protože kámen podněcuje kreativitu. Pyramidy můžete umístit také do vody nebo ledničky.

Elektromagnetické záření pohlcuje třeba šungit nebo lepidolit a amazonit. Právě z těchto minerálů je proto pyramida ideální, ať už do zmíněné kuchyně nebo obýváku, kde je také dost elektrických zařízení.

Co se umístění v zaměstnání týče, tam pochopitelně nemáte tolik na výběr. Ideálním místem je pracovní stůl, či skřínky nebo jiné místo ve svém pracovním prostoru. Díky tomu budete moci v pohodě pracovat bez obav z negativní energie, kterou pyramida odvede.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

 Které minerály chrání před negativní energií

Jak mít pyramidu stále u sebe?

Vhodné umístění v domácnosti či práci je důležité, je ale možné udělat něco proto, abychom měli pyramidu stále u sebe i ve chvíli, kdy zrovna ani na jednom zmíněném místě nepobýváme? Pořiďte si šperk z křišťálových pyramid. Může to být v podobě prstenu, náušnic, náramku i náhrdelníků. Ostatně mít šperk s minerálem je prospěšné ve všech ohledech. Máte ho neustále u sebe a navíc si dopřejete originální doplněk.

KOUPIT ŠPERKY ZDE

Pyramida a zdraví

Slyšeli jste už o pyramidovém elixíru pro zdraví? Vezměte pyramidu a vložte ji do džbánu s vodou nebo vedle něj. Kámen tak ponechte hodinu až dvě a dopřejte tak tekutině možnost, aby se energeticky posílila. Voda, kterou následně vypijete, se promítne do vašeho zdravotního stavu. Ještě ale jedna rada – před vložením pyramidy do vody ji nezapomeňte důkladně očistit.

A než se do přípravy elixíru pustíte, ujistěte se, zda je minerál vhodný do vody. Třeba selenit a angelit jsou minerály měkké a tudíž nevhodné. Mohly by se rozpustit. Co se zdravotních výhod pyramid pro zdraví týče, pomáhají nám vyrovnat se se změnami v těle, zajišťují kvalitní spánek, vliv mají i na zrak, krevní choroby, ale i psychické zdraví.

KOUPIT MINERÁL PODLE NEMOCI ZDE

Jak pyramidu použít?

Aby vám pyramida pomáhala, musíte do ní vložit své touhy a přání. Ideální je vzít pyramidu do ruky a vyslovit svůj záměr, který si od ní slibujete. Pokud chcete působit na své čakry, směřujte vrchol pyramidy na každou čakru po dobu alespoň třiceti sekund. Můžete si také lehnout a základnu pyramidy přiložit na každou z čaker.

Věděli jste, že tradiční čínská medicína věří, že každá lidská bytost má na svém těle neuvěřitelných 88 000 čaker? Hlavních je sedm. Že tvar pyramidy opravdu něco znamená, dokládá historie. Stačí zmínit egyptské pyramidy, pyramidové stavby údajně stojí i v amazonském deštném pralese. A konec konců i Indiáni přece žili v tee-pee, které má také tvar pyramidy.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ČAKER ZDE

Nezapomeňte na péči

O pyramidu je třeba dobře pečovat, aby fungovala tak jak má a byla nám skutečně ku prospěchu, protože krystaly absorbují energii, a to jak pozitivní, tak negativní. Pravidelně ji proto nechte nabít na slunečním či měsíčním světle. Díky pravidelnému čištění budete moci neustále využívat její čakrovou energii. Stačí pyramidu omýt pod proudem tekoucí vody. Nežádoucí energii z pyramidy, a tím i svého života, vyženete také tím, že krystal vložíte do nádoby plné rýže a nádobu pak zakopete.

Jaký kámen vybrat?

Otázkou je, jaká pyramida pro vás bude nevhodnější. Vybírat můžete samozřejmě podle toho, co vás trápí. Volit můžete krystal podle nemoci, kterou trpíte a kterou chcete prostřednictvím minerálu ovlivnit. Další variantou je vybírat podle účelu. Díky tomu ovlivníte třeba své sebevědomí, budete mít pod kontrolou své zlozvyky nebo podpoříte vášeň a kreativitu. Při výběru křišťálové pyramidy se řiďte také svojí intuicí a spolehněte se na své podvědomí.

KOUPIT MINERÁLY PROTI ZLOZVYKŮM ZDE

Které minerály podpoří vaši vášeň

  • Související články

Krystaly vhodné pro neutralizaci elektromagnetického záření

Chcete, aby ovoce a zelenina vydržely déle čerstvé? Zkuste magické krystaly!

Tvary krystalů kontra jejich energie

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva