Krystalové mřížky: Kam s nimi?

Obrázek článku
 
Chcete si po svém domově rozmístit více různých krystalových mřížek? Poradíme vám, jak na to.
 

Dříve než se pustíte do tvorby krystalové mřížky, je třeba zodpovědět si několik zásadních otázek. Mimo jiné zda půjde o mřížku trvalou, nebo dočasnou (tzn. taková, kterou na konci sezení rozeberete).

Obsidián magagon

Obsidián mahagon placička - 1

Preferujete-li první zmíněnou variantu, musíte důkladně zapřemýšlet o tom, do jakého prostoru mřížku umístíte. Primárně hledáte takové místa, kde nemůže dojít k jejímu poškození (domácími zvířaty, dětmi etc.) – což může být pěkný oříšek.

Pokud jste však takových objevili hned několik a nyní váháte, jaké z nich by bylo nejlepší, zapojte intuici. Koneckonců, jde o vaše dílo, do kterého jste vložili svůj osobní záměr – takže jak to cítíte vy?

Křišťál

Křišťál surový

 

Mějte na paměti, že čím silnější bude vaše přesvědčení, že jste z hlediska daného záměru zvolili to nejvhodnější možné místo, tím lépe bude mřížka fungovat!

Je tu samozřejmě i možnost, že vaše intuice zklame (výsledky budou silně nejednoznačné nebo nastane jiný problém). V takovém případě doporučujeme požádat o radu například nějakého odborníka na učení Feng Shui.

Růženín

Růženín troml malý - 1

A ještě jeden tip na závěr – není problém vyrobit i tak malou krystalovou mřížku, abyste ji mohli nosit u sebe.