Kouzelná podzimní energie, která zahřeje ruce i duši.Není nic tak magického jako posun ročního období. Nejvíce okouzlující přechod jsou teplé dny, které se promění v ostré, mlhavé podzimní ráno lemované duhami padajícího listí. Podzim začíná podzimní rovnodenností 22. září a končí zimním slunovratem 21. prosince.

Pokud chcete do své nadcházející podzimní sezóny vložit nejpozitivnější energii, tento článek vás nasměruje k nejdokonalejším krystalům, kterými se během podzimu obklopíte.

Sluneční svit v kapse

Citrín svému majiteli předává příjemné teplo a celoroční energii.  Pozitivní vlastnosti tohoto krystalu mohou být nesmírně užitečné, protože se dny zkracují a noci prodlužují.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ PŘÍMO PRO VÁHY

Tip:
Která znamení se těžce vyrovnávají se změnou času?

Méně váhání 

Achát mechový nám pomáhá se cítit více objektivněji a spokojenější. Přitahuje bohatství a hojnost, zvyšuje sebevědomí a představuje plodnost rostlin, která dokonale vyvažuje umírající listy podzimu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU MECHOVÉHO

Pozitivní nadhled a klid

Hematit je další vynikající kámen ke snižování negativity. V kombinaci s ametystem si přinesete do života rovnováhu, klid a silnou energii, která bude odrážet negativní city s přicházející tmou.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Věřte si

Karneol dodává odvahu, přináší pozitivní pohled na život, rozhání apatii a motivuje k úspěchu v podnikání i dalších oblastech. Karneol je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu. Tento kámen vám pomůže získat víru v sebe sama stejně jako v to, co vnímáte kolem sebe. Pomáhá proniknout až k samým kořenům toho, co vám znepříjemňuje život, a dodává sílu k vytrvalému jednání.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU

Čtěte také:
Jak na podzimní nemoci?

Preventivně

Zázvor je exotický lék, který je spojen s nachlazením, trávením, gastritidou, refluxem a celkovou imunitou těla. S každým šálkem dopřejete tělu hřejivý pocit po celý rok.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BIO ČAJŮ

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení