Kouzelná podzimní energie, která zahřeje ruce i duši.Není nic tak magického jako posun ročního období. Nejvíce okouzlující přechod jsou teplé dny, které se promění v ostré, mlhavé podzimní ráno lemované duhami padajícího listí. Podzim začíná podzimní rovnodenností 22. září a končí zimním slunovratem 21. prosince.

Pokud chcete do své nadcházející podzimní sezóny vložit nejpozitivnější energii, tento článek vás nasměruje k nejdokonalejším krystalům, kterými se během podzimu obklopíte.

Sluneční svit v kapse

Citrín svému majiteli předává příjemné teplo a celoroční energii.  Pozitivní vlastnosti tohoto krystalu mohou být nesmírně užitečné, protože se dny zkracují a noci prodlužují.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ PŘÍMO PRO VÁHY

Tip:
Která znamení se těžce vyrovnávají se změnou času?

Méně váhání 

Achát mechový nám pomáhá se cítit více objektivněji a spokojenější. Přitahuje bohatství a hojnost, zvyšuje sebevědomí a představuje plodnost rostlin, která dokonale vyvažuje umírající listy podzimu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU MECHOVÉHO

Pozitivní nadhled a klid

Hematit je další vynikající kámen ke snižování negativity. V kombinaci s ametystem si přinesete do života rovnováhu, klid a silnou energii, která bude odrážet negativní city s přicházející tmou.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Věřte si

Karneol dodává odvahu, přináší pozitivní pohled na život, rozhání apatii a motivuje k úspěchu v podnikání i dalších oblastech. Karneol je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu. Tento kámen vám pomůže získat víru v sebe sama stejně jako v to, co vnímáte kolem sebe. Pomáhá proniknout až k samým kořenům toho, co vám znepříjemňuje život, a dodává sílu k vytrvalému jednání.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU

Čtěte také:
Jak na podzimní nemoci?

Preventivně

Zázvor je exotický lék, který je spojen s nachlazením, trávením, gastritidou, refluxem a celkovou imunitou těla. S každým šálkem dopřejete tělu hřejivý pocit po celý rok.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BIO ČAJŮ