Jak zatočit s pasivitou a nechutí cokoli dělat? Podívejme se na to tygříma očima.

Drahé kameny nám pomáhají vyrovnávat se s mnoha pocity. Pasivita, pocit znuděnosti a vyčerpání, jsou nepříjemné a nebezpečné. Často nás dovedou do prokrastinačních stavů, ze kterých se těžko dostává. Pokud si to včas uvědomíme, můžeme ještě vše zachránit.

Tygří oko vás prokoukne až do samého nitra a zapůsobí tam, kde je potřeba. Vyvolá ve vás nutkání vylézt z postele, převléknout se z pyžama a začít něco dělat. Napomáhá při dosahování cílů, hledání vnitřních zdrojů a zvyšování srozumitelnosti záměrů. Udrží vás na cestě a nedovolí vám, zahálet příliš dlouho.

tygří oko
PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Červený jaspis v duševní rovině napomáhá při rychlém uvažování. Zvyšuje organizační schopnosti a schopnost posuzovat věci jako celek. Povzbuzuje rozvoj představivosti a proměnu myšlenek v činy. V duševním životě přináší jaspis svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů. Dodává odvahu pronikat důrazně ke kořeni problému. Současně podněcuje čestné chování k sobě samému. Nabízí pomoc během konfliktů, k nimž v životě nezbytně dochází.

jaspis červený
PROHLÉDNOUT NABÍDKU JASPISU 

 

Karneol dodává odvahu, přináší pozitivní pohled na život, rozhání apatii a motivuje k úspěchu v podnikání i dalších oblastech. Karneol je užitečný při překonávání závislostí všeho druhu. Tento kámen vám pomůže získat víru v sebe sama, stejně jako v to, co vnímáte kolem sebe. Pomáhá proniknout až k samým kořenům toho, co vám znepříjemňuje život, a dodává sílu k vytrvalému jednání.

karneol
PROHLÉDNOUT NABÍDKU KARNEOLU 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení