Chcete se poradit s esoterikem? Přijďte do naší prodejny!

Sháníte vhodné minerály pro harmonizaci čaker? Máte dotazy ohledně léčení pomocí energie reiki? Čtěte dál!

Ve čtvrtek 26. 5. bude v naší prodejně v NC Eden fungovat esoterická poradna – a to od 10:00 do 15:00 hodin.

Využijte této mimořádné příležitosti a přijďte se zeptat na vše, co vás zajímá (chcete-li se objednat předem, zavolejte na tel. číslo 773 482 517). Vaše dotazy se mohou týkat těchto oblastí:

Léčení pomocí reiki – životní energie, která nás obklopuje a může být použita k odstranění mnoha zdravotních problémů. Není bez zajímavosti, že s reiki údajně pracovali už kněží ve starověkém Egyptě!

Harmonizace a čištění čaker - důležitých energetických center našich těl. Zjistěte, jaké krystaly dokážou čakry efektivně zvětšit/zmenšit na shodnou velikost nebo zbavit blokád, které negativně ovlivňují váš psychický či fyzický stav. Doporučené kameny si rovnou můžete koupit.

Výklad karet – afirmačních, tarotových i andělských. Afirmační karty nám usnadňují dosažení našich cílů, andělské a tarotové umožňují např. nahlédnout do budoucnosti (hlavní rozdíl spočívá v tom, že andělské přinášejí pouze pozitivní zprávy).

Spiritismus/esoterika obecně vzato – mimotělní cestování, komunikace s duchy zemřelých, ochrana před zlými silami, rozvoj psychických schopností etc.