Chcete se poradit s esoterikem? Přijďte do naší prodejny!

Sháníte vhodné minerály pro harmonizaci čaker? Máte dotazy ohledně léčení pomocí energie reiki? Čtěte dál!

Ve čtvrtek 26. 5. bude v naší prodejně v NC Eden fungovat esoterická poradna – a to od 10:00 do 15:00 hodin.

Využijte této mimořádné příležitosti a přijďte se zeptat na vše, co vás zajímá (chcete-li se objednat předem, zavolejte na tel. číslo 773 482 517). Vaše dotazy se mohou týkat těchto oblastí:

Léčení pomocí reiki – životní energie, která nás obklopuje a může být použita k odstranění mnoha zdravotních problémů. Není bez zajímavosti, že s reiki údajně pracovali už kněží ve starověkém Egyptě!

Harmonizace a čištění čaker - důležitých energetických center našich těl. Zjistěte, jaké krystaly dokážou čakry efektivně zvětšit/zmenšit na shodnou velikost nebo zbavit blokád, které negativně ovlivňují váš psychický či fyzický stav. Doporučené kameny si rovnou můžete koupit.

Výklad karet – afirmačních, tarotových i andělských. Afirmační karty nám usnadňují dosažení našich cílů, andělské a tarotové umožňují např. nahlédnout do budoucnosti (hlavní rozdíl spočívá v tom, že andělské přinášejí pouze pozitivní zprávy).

Spiritismus/esoterika obecně vzato – mimotělní cestování, komunikace s duchy zemřelých, ochrana před zlými silami, rozvoj psychických schopností etc.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení