Žhavá novinka v naší nabídce: Ayurvédská kosmetika

Sháníte prvotřídní kosmetiku vyrobenou z léčivých bylin, ořechů, ovoce etc.? Čtěte dál.

Pod termínem „ayurvéda“ („ajurvéda“) se ukrývá přírodní léčebný systém, který před několika tisíci let vznikl v Indii. Jde o jeden z neúčinnějších druhů alternativní a komplementární medicíny.

KEKULU - dětské mýdlo

{{- '3052016-AK-1' | gallery -}}

Ayurvéda je známa tím, že klade velký důraz na prevenci. Vychází ze staré osvědčené pravdy – totiž že lidem, kteří zdravě jedí a pijí, pozitivně myslí, cvičí etc., se nemoci obloukem vyhýbají.

Tato filosofie se samozřejmě odráží i v ayurvédské kosmetice. Ve složení jednotlivých produktů naleznete celou řadu ingrediencí, které mají veskrze blahodárný vliv na lidský organismus. Ukázkovým příkladem mohou být extrakty z rostlin jako santalovník bílý, zederach indický nebo mořena barvířská.

KÉSHA JASMINE - bylinný ayurvédský vlasový olej

{{- '3052016-AK-2' | gallery -}}

Ayurvédská mýdla, šampony, krémy… mohou používat i jedinci s citlivou pokožkou. Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich přirozené a okouzlující vůně.

Tyto unikátní přípravky jistě ocení všichni, kteří touží nejen po krásném vzhledu, ale i po dobré fyzické a psychické kondici. Snadno se aplikují a rychle účinkují.

SIDDHALEPA - bylinný balzám

{{- '3052016-AK-3' | gallery -}}

Pokud se potýkáte s různými zdravotními problémy nebo chcete zpomalit stárnutí, rozhodně ayurvédskou kosmetiku vyzkoušejte – garantujeme, že budete spokojeni.