Trpíte pocitem izolovanosti? Magické krystaly vás ho zbaví!

Připadáte si jaksi oddělení od ostatních a nevíte co s tím? Žádný strach – poradíme vám.

Úvodem je třeba říct, že pocit izolovanosti rozhodně nemusí souviset s nedostatkem známých či špatnými komunikačními dovednostmi. Můžete se s ním totiž potýkat i v případě, že jste obklopeni spoustou lidí, se kterými se normálně bavíte. Jde o známku toho, že vám chybí určitý specifický typ vztahu – například s někým, kdo zastává podobnou životní filosofii, věnuje se témuž koníčku, miluje ta stejná jídla etc. Jen velice těžko totiž narazíte na takového člověka, se kterým by bylo možné řešit a sdílet úplně všechno, co zajímá a baví vás.

Obsidián vločkový placička

{{- '1662016-KPI-1' | gallery -}}

Jaké krystaly vám mohou pomoct? Rozhodně si pořiďte růžový kalcit – tento mocný krystal mj. zvyšuje sebedůvěru, nastoluje emocionální rovnováhu a dodává naději. Podobné účinky má i vločkový obsidián.

Za vyzkoušení stojí rovněž minerály, jejichž nošení zvyšuje pravděpodobnost toho, že vás ostatní přijmou mezi sebe – například ryolit, chryzopras a sodalit.

Ryolit mýdlo

{{- '1662016-KPI-2' | gallery -}}

Jako poslední zmiňme andalusit, který vám umožní odhalit různé aspekty něčího charakteru a přistupovat ke všem problémům racionálně – beze strachu i předsudků. Kromě toho podporuje rytířské a umírněné chování