Trpíte pocitem izolovanosti? Magické krystaly vás ho zbaví!

Připadáte si jaksi oddělení od ostatních a nevíte co s tím? Žádný strach – poradíme vám.

Úvodem je třeba říct, že pocit izolovanosti rozhodně nemusí souviset s nedostatkem známých či špatnými komunikačními dovednostmi. Můžete se s ním totiž potýkat i v případě, že jste obklopeni spoustou lidí, se kterými se normálně bavíte. Jde o známku toho, že vám chybí určitý specifický typ vztahu – například s někým, kdo zastává podobnou životní filosofii, věnuje se témuž koníčku, miluje ta stejná jídla etc. Jen velice těžko totiž narazíte na takového člověka, se kterým by bylo možné řešit a sdílet úplně všechno, co zajímá a baví vás.

Obsidián vločkový placička

{{- '1662016-KPI-1' | gallery -}}

Jaké krystaly vám mohou pomoct? Rozhodně si pořiďte růžový kalcit – tento mocný krystal mj. zvyšuje sebedůvěru, nastoluje emocionální rovnováhu a dodává naději. Podobné účinky má i vločkový obsidián.

Za vyzkoušení stojí rovněž minerály, jejichž nošení zvyšuje pravděpodobnost toho, že vás ostatní přijmou mezi sebe – například ryolit, chryzopras a sodalit.

Ryolit mýdlo

{{- '1662016-KPI-2' | gallery -}}

Jako poslední zmiňme andalusit, který vám umožní odhalit různé aspekty něčího charakteru a přistupovat ke všem problémům racionálně – beze strachu i předsudků. Kromě toho podporuje rytířské a umírněné chování

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení