Čeká nás "Ohnivý úplněk" ve znamení emocí a pravdy

Úplněk je období, kdy je nejlepší doba rozhodnout se pro změnu a nové začátky. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. Tentokrát nás čeká "Ohnivý úplněk" ve znamení Střelce, který začne v pondělí 17. června v 10:30. Energie tohoto úplňku bude velmi mocná, především nás čeká velký emocionální boj a odhalení pravdy. Vlivem tohoto úplňku si uvědomíte, že vedle sebe nechcete mít špatné lidi. Naopak budete otevření novým vztahům, pro získání nového vyvoleného či vyvolené budete ochotni podstoupit i nějaké to riziko.

My vám v tomto článku doporučíme minerály, které je vhodné v tomto období použít a využít tak síly mocného "Ohnivého úplňku" ve váš prospěch.

Achát je kamenem rovnováhy, sebedůvěry a odvahy.  Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá nám zbavit se negativních emocí jako je zahořklost, zloba, napětí i citové zklamání.Posiluje rozhodováníodvahu a 
upřímnost sám k sobě, lásku i odvahu k hledání lásky nové.

achát

PROHLÉDNOUT

Unakit je kamenem vnímavosti, osobního růstu a rovnováhy. Zvyšuje vnímavost a je kamenem osobního růstu. Pomáhá identifikovat co člověku brání v rozvoji, nebo mu bere energii a dodává mu sílu k odstranění těchto příčin. Podporuje sebejistotu, sebedůvěru, koncentraci,
rozhodování a dosažení cíle. Uvolňuje emoce a bloky, aby následně došlo k jejich pochopení.

unakit

PROHLÉDNOUT

Amazonit je kamenem klidu, intuice, odvahy a pravdy.  Podporuje intuici a úspěch v riskantních krocích. Pomáhá přijmout odlišné úhly pohledu a vnímat problémy obou stran. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Je průvodcem na cestě sebepoznání.

amazonit

PROHLÉDNOUT

Ametyst je kamenem klidu a ochrany. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či ruce chybět. Navíc rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost.  Posiluje věrnost a lásku.

ametyst

PROHLÉDNOUT