Apofylit – „kosmická paměť“

Zajímáte se o léčení energií Reiki? Pak by apofylit rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti.

Apofylit je z chemického hlediska hydratovaný křemičitan vápníku a draslíku s fluorem a hydroxidovou skupinou. Často se vyskytuje v dutinách ve vulkanických horninách.

Jako apofylit se obvykle označují tyto tři minerály – hydroxyapofylit, fluorapofylit a mimořádně vzácný natroapofylit. Název apofylitu je odvozený z řeckých výrazů „apo“ a „phylliso“, které popisují, že při zahřívání lupenatí.

Apofylit

Tento pozoruhodný kámen disponuje schopností uchovávat záznamy o minulých životech a další esoterické informace. Navíc usnadňuje mimotělní cestování a podporuje jasnozřivost. Z těchto důvodů se těší velké oblibě mezi věštci, kteří o něm s oblibou hovoří jako o „kronice akaša“ či „kosmické paměti“

Apofylit má blahodárný vliv na dýchací ústrojí. Používá se k léčbě astmatu a různých alergií i duševních poruch. Často s ním pracují praktikanti Reiki, protože jim pomáhá prohloubit vnímavost a uvolněnost jejich pacientů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení