Anyolit – kámen vitality

V dnešním článku si představíme přirozeně se vyskytující kombinaci rubínu a zeleného zoisitu, pro kterou se používá název anyolit.

Anyolit je perfektní kámen pro jedince, kteří potřebují posílit energetická a nervová spojení mezi srdcem a mozkem. Jeho největší naleziště jsou v Indii, ale vyskytuje se i jinde (například v Zambii).

Tento pozoruhodný minerál vám pomůže změnit vědomí a získat přístup k paměti duše. Zlepšuje schopnost empatie a podporuje kreativitu.

{{- '19112015-A-1' | gallery -}}

Anyolit rovněž dodává chuť do života, stimuluje rozvoj intuice a usnadňuje komunikaci s duchovními průvodci. Samostatnou zmínku si zaslouží i skutečnost, že poskytuje účinnou ochranu proti psychickým útokům.

Anyolit má blahodárný vliv na štítnou žlázu, nadledviny a srdce. Používá se k doplňkové léčbě chronického únavového syndromu a různých poruch imunity. Občas bývá doporučován pacientům po chemoterapii či radioterapii.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení