Chcete udělat něco pro své zdraví? Pořiďte si solný svícen! Nyní jen za 70 Kč

Přemýšlíte o koupi solného svícnu? Tak využijte naší mimořádné slevové akce, která platí  v e-shopu i kamenných prodejnách.

Solné svícny nejen dobře vypadají, ale navíc mají blahodárný vliv na lidský organismus. Jakmile je plamen svíčky zahřeje, začnou uvolňovat záporné ionty, čímž přispívají ke zlepšení ovzduší v místnosti. Z tohoto důvodu jsou mimořádně vhodné pro jedince, kteří trpí různými nemocemi dýchacího ústrojí.

Solné svícny fungují jako kondenzátory i zesilovače pozitivní energie. Lze je využít také při meditacích s krystaly a svíčkami (této problematice jsme věnovali celou sérii článků).

{{- '20112015-SS-1' | gallery -}}

Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž skutečnost, že solné svícny vydávají teplé světlo, které navozuje příjemnou atmosféru a zahání stres i deprese. A aby toho nebylo málo, vydrží vám klidně i několik desetiletí. Co víc si ještě přát?

Pokud vás tento produkt zaujal, vězte, že nyní ho můžete mít za pouhých 70 Kč (původní cena 239 Kč)! Tato nabídka ovšem platí jen do neděle 22. 11. nebo do vyprodání zásob. Takže neváhejte…