Je možné nosit krystaly nepřetržitě?

Chcete u sebe mít léčivé krystaly 24 hodin denně 7 dnů v týdnu a nejste si jistí, zda je to bezpečné? Přečtěte si následující článek.

Při práci s krystaly je velice důležité řídit se svou intuicí. Pokud vám tedy vyhovuje s nimi i spát, nemusíte z toho mít rozhodně obavy. Ba právě naopak – mnohé nerosty pomáhají usnout, zahánějí noční můry atd.

Opravdu nepřetržité nošení však příliš nedoporučujeme – a to z několika důvodů. Tím prvním je skutečnost, že řada minerálů by neměla přijít do kontaktu s vodou – ať už proto, že jsou příliš měkké a mohlo by je to poškodit (typicky selenit) nebo proto, že obsahují různé toxické složky. Tyto kameny byste si tedy rozhodně neměly brát do vany/sprchy/bazénu apod.

Selenit hranol surový

{{- '23112015-NK-1' | gallery -}}

Dále je nutné brát v potaz, že drtivá většina krystalů potřebuje čas od času vyčistit a dobít (což je nejlepší dělat přes noc).

Můžete se setkat také s kameny, které vám samy dají najevo, že si potřebují trochu „odpočinout. V tom případě si je na den – dva sundejte a uložte například do lastury (má vlastní unikátní energii, která jim prospěje).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení