Antimonit – zkamenělá květina

Dnes si představíme krystal, který údajně zvyšuje naši osobní moc a přispívá ke splnění našich přání – antimonit.

Antimonit, známý také jako stibnit (případně leštěnec antimonový), je kosočtverečný minerál, který vytváří nádherné stébelnaté až paprsčité agregáty. Velice vzácně se vyskytuje i celistvý.

Název tohoto pozoruhodného kamene byl odvozen z řeckého výrazu „anthemón“, což v překladu znamená „květina“. Jde o hlavní rudu antimonu, který se používá především k výrobě akumulátorů a různých slitin.

Antimonit

Antimonit zmírňuje obavy a podporuje vnitřní klid. Usnadňuje meditace i astrální cestování a pomůže vám vyrovnat se s různými životními změnami. Podle některých dokonce umožňuje navázat komunikaci s magickou říší zvířat, rostlin a minerálů.

Antimonit lze doporučit všem, kteří se potýkají s nějakou infekcí. Je také vhodný pro doplňkovou léčbu poruch žaludku či jícnu. Uvolňuje svalovou strnulost, detoxikuje a urychluje hojení ran.

Poznámka: antimonit je toxický, takže je zapotřebí pracovat s ním opatrně. Pokud nebude v nějakém obalu (nebo si nevezmete rukavice), nezapomeňte si pak důkladně umýt ruce!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení