Citrín AAA náhrdelník - kulička 6 mm

Kód: 6814
1 690 Kč / ks
Skladem (dodání cca pracovní 2 - 3 dny)
Zabalit jako dárek ?
Možnosti doručení

Štěstí - Hojnost - Optimismus

Detailní informace

Detailní popis produktu

NÁHRDELNÍK Z CITRÍNU

Odkryjte kouzlo a krásu, kterou v sobě skrývá náhrdelník s citrínem v AAA kvalitě. Tento jedinečný šperk je symbolem prosperity, radosti a energie, která se snoubí s elegancí a kvalitou. Náhrdelník je sestaven z pečlivě vybraných kuliček citrínu, které září svou přirozenou krásou a čistotou. Každý kus je unikátní a odráží osobitost toho, kdo jej nosí.

Citrín, známý jako kámen úspěchu, je nejen nádherný, ale také nabízí mnoho pozitivních vlastností. Je to kámen, který podporuje kreativitu, pomáhá překonávat strachy a zvyšuje sebevědomí. Jeho teplé tóny přinášejí světlo do každodenního života a posilují pozitivní energii v okolí.

Náhrdelník je vyroben s nejvyšší péčí a důrazem na detail, aby odpovídal AAA kvalitě, což z něj činí ideální doplněk pro každou příležitost. Ať už se chystáte na večerní akci nebo hledáte něco, co oživí váš denní outfit, tento náhrdelník je dokonalou volbou.

Proč si pořídit náhrdelník z citrínu?

  • Přináší prosperitu a pozitivní energii - Citrín je známý jako kámen úspěchu, který přitahuje bohatství, prosperitu a vše dobré.
  • Zvyšuje kreativitu a sebevědomí - S tímto náhrdelníkem objevíte nejen vnější krásu, ale také vnitřní sílu, kreativitu a sebevědomí.
  • AAA kvalita a exkluzivní design - Vybrané kuličky citrínu nejvyšší kvality zajišťují, že váš náhrdelník bude nejen krásný, ale i trvalý a exkluzivní.
  • Ideální pro každou příležitost - Tento univerzální šperk se hodí k jakémukoli outfitu a je ideálním doplňkem pro každodenní nošení i speciální události.
  • Podporuje pozitivní životní postoj - Nošením tohoto náhrdelníku přispějete k harmonii a pozitivitě ve svém životě, což se pozitivně odráží i na vašem okolí.

Vybírejte minerály podle:

>> Minerály podle účelu
>> Minerály podle znamení
>> Minerály podle životního čísla
>> Minerály podle nemoci
>> Katalog minerálů A-Z
>> Minerály do ruky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: