Růženín kyvadlo

Kód: 127
Novinka
299 Kč / ks
Skladem (dodání cca pracovní 2 - 3 dny)
Kartička/-y s popisem účinku ?
Zabalit jako dárek ?
Možnosti doručení

Láska - Přátelství - Vitalita

Detailní informace

Detailní popis produktu

RŮŽENÍNOVÉ KYVADLO

Hledáte něco, co by vám přineslo harmonii a posílilo vaši vnitřní lásku? Nechte se okouzlit růženínovým kyvadlem, které je nejen krásným doplňkem, ale i mocným nástrojem pro vstup do světa emocí a intuice.

Růženín, často nazývaný kamenem srdce, je známý svými schopnostmi otevírat srdce pro všechny typy lásky - ať už jde o lásku k sobě samému, hlubokému přátelství nebo romantickému city. Kromě toho tento jemně růžový kámen podporuje klid a zlepšit harmonii ve vztahu. Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět.

5 důvodů proč si pořídit kyvadlo z růženínu:

  • Láska v každém pohybu: Růženín je považován za kámen lásky a přátelství, jeho vibrace pomáhají otevřít srdce pro všechny typy lásky 
  • Harmonie a klid: Toto kyvadlo není jen krásný doplněk, ale slouží jako nástroj pro dosažení vnitřního míru a harmonizace emocí.
  • Intuitivní průvodce: Využijte kyvadla jako prostředku k lepšímu porozumění vlastním myšlenkám a pocitům - stane se vaším osobním průvodcem při hledání odpovědí.
  • Jedinečnost: Každé kyvadlo je ručně vybírané a zpracované s důrazem na detail, čímž je zaručena jeho vysoká kvalita a unikátnost.
  • Energetická podpora: Růženín jakožto kámen srdce podporuje emoce, odstraňuje negativní energie a přitahuje pozitivní vibrace do vašeho života.

Zaslaný kus se může mírně lišit tvarem, zabarvením a velikostí. Kameny jsou symbolem přírody, která je dokonale nedokonalá, proto všechny nevyrovnanosti v kamenech jsou odrazem nádherného přírodního růstu a jedinečnosti každého kusu.

Vybírejte minerály podle:

>> Minerály podle účelu
>> Minerály podle znamení
>> Minerály podle životního čísla
>> Minerály podle nemoci
>> Katalog minerálů A-Z
>> Minerály do ruky

Doplňkové parametry

Kategorie: Tvary
Tvar / typ: Kyvadlo
? Ideální pro znamení: Býk, Váhy
Účel / Záměr: Frustrace, Harmonie, Inspirace, Láska, Mateřství, Meditace, Negativismus, Ochrana, Plodnost, Přecitlivělost, Přepracovanost a vyhoření, Sebereflexe, Sexualita, Smutek, Spánek, Stres a úzkost, Štěstí, Tolerance, Trpělivost
Působí na: Infarkt, Krevní oběh, Nespavost, Pohlavní orgány, Rekonvalescence, Srdce
Barva: Růžová
Země původu: Brazílie
Rozměry: cca 3 - 4 x 2 cm
Váha: cca 12 - 15 g
Délka řetízku: cca 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: