Olivín (peridot) broušený -0,76 karátu

Kód: 31380
890 Kč / ks
Skladem (dodání cca pracovní 2 - 3 dny)
Kartička/-y s popisem účinku ?
Zabalit jako dárek ?
Možnosti doručení

Láska - Štěstí - Peníze

Detailní informace

Detailní popis produktu

OLIVÍN 

Představujeme Vám nádherný broušený olivín ve vysoké AAA kvalitě, který je jako stvořený pro vytvoření jedinečných a osobitých šperků. Tento vzácný kámen, známý také pod názvem peridot, pochází přímo ze Srí Lanky - země, která je celosvětově uznávána pro svá bohatá naleziště prvotřídních drahokamů. Olivín je nejenom nádherný, ale také se mu připisují pozitivní vlivy na zdraví a psychiku.

Nechte se okouzlit jeho zelenou barvou, která symbolizuje obnovu, růst a harmonii. Tento kámen je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení s přírodou a chtějí do svého života vnést klid a vyrovnanost. Olivín je dokonalým dárkem pro milovníky přírody, šperků a pro každého, kdo ocení jeho jedinečnost a krásu.

Největší benefitiy:

  • Exkluzivní kvalita: Vysoká AAA kvalita olivínu ze Srí Lanky zaručuje, že získáváte drahokam nejvyšší možné kvality, který je zárukou dlouhodobé spokojenosti a obdivu.
  • Symbol lásky a štěstí: Olivín je od pradávna považován za kámen, který přináší do života lásku, štěstí a prosperitu. Je ideálním dárkem pro vaše blízké, nebo jako talisman pro vlastní použití.
  • Posiluje psychickou a fyzickou pohodu: Tento kámen má údajně pozitivní vliv na zdraví - podporuje imunitní systém, zlepšuje kvalitu spánku a mírní stres.
  • Univerzální použití: Díky svému nádhernému vzhledu a vlastnostem je olivín skvělý pro vytvoření osobitých šperků, které se hodí k jakémukoliv outfitu a příležitosti.
  • Spojení s přírodou: Olivín symbolizuje přírodní krásu a harmonii. Jeho nošením se můžete cítit spojeni s přírodními energiemi a pozitivními vibracemi, které tento kámen v sobě skrývá.

Zaslaný kus se může mírně lišit zabarvením a velikostí. Minerály jsou symbolem přírody, která je dokonale nedokonalá, proto všechny nevyrovnanosti jsou odrazem nádherného přírodního růstu a jedinečnosti každého kusu. K dokonalému šperku, vám dopomůže zlatník / šperkař. 

Vybírejte minerály podle: 

>> Minerály podle účelu
>> Minerály podle znamení
>> Minerály podle životního čísla
>> Minerály podle nemoci
>> Katalog minerálů A-Z
>> Minerály do ruky

Doplňkové parametry

Kategorie: Broušené kameny a drahokamy
Účel / Záměr: Bohatství, Harmonie, Inspirace, Klid, Nové začátky, Ochrana, Přecitlivělost, Radost, Smutek, Spánek, Štěstí, Vztek a hněv, Žárlivost
Působí na: Cévy, Klouby, Kožní problémy, Trávení a zažívání
Barva: Zelená
Země původu: Srí Lanka
Rozměry: cca 7 x 5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: