Vlčí úplněk odstartuje silné měsíční energie nového roku 2021

Leden je již v plném proudu a my máme na obzoru první úplněk roku 2021 a to 28. ledna. Úplněk v lednu se označuje jako „Vlčí“ a je to silný čas pro uvolnění toho, co vám již nefunguje a neslouží. 

Proč právě Vlčí Úplněk?

Každý úplněk má své jméno a je obvykle spojený s přírodou a měnícími se ročními obdobími.Úplněk každého měsíce má své jméno, obvykle spojené s přírodou a měnícími se ročními obdobími. Na všechny názvy úplňků roku 2021 se podívejte zde: Kalendář úplňků roku 2021Jméno Vlčí pochází z dob, kdy indiánské kmeny během chladných lednových nocí slyšeli vytí, které se zesilovalo právě během úplňku. 

Jak pracovat s měsíční energií?

Nemusíte během úplňku následovat vytÍ vlků, ale je velmi dobré si večer dopřát svůj čas na zamyšlení a vypustit ze sebe prázdné a negativní vibrace, které vaše tělo nepotřebuje. Labradorit vás podpoří a pomůže naladit na dokonalé uvolnění a očistu těla.

Zbavte se minulosti

Možná budete muset udělat velký kompromis, který uvolní blokády. S tím dokonale pomůže unakit! Je to kámen uzemnění, duchovna a silně vyrovnává city.

 
 

Lednový úplněk ve znamení Lva

Lev je romantické a vášnívé znamení, proto i úplněk ve Lvu vyvolává touhu po romantice a po výjimečném okamžiku. Využijte zvýšených vibrací ve svém těle a pomocí harmonizující vody dosáhněte příjemné očisty a přípravy pro čistou a novou lásku.Související články:

Sledujte náš Facebook a Instagram ať Vám tyto důležité momenty osudu neutečou!

Odebírejte magazín ze Světa Minerálů, díky kterému Vám neuteče žádná sleva a novinka na e-shopu!

Nezapomeňte, že většina Newsletterů a článků, je automaticky přesunuta do e-mailové složky Hromadné, kde je vždy snadno najdete.

Autor článku: Svět Minerálů
Hlavní obrázek: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení