Vlčí úplněk odstartuje silné měsíční energie nového roku 2021

Leden je již v plném proudu a my máme na obzoru první úplněk roku 2021 a to 28. ledna. Úplněk v lednu se označuje jako „Vlčí“ a je to silný čas pro uvolnění toho, co vám již nefunguje a neslouží. 

Proč právě Vlčí Úplněk?

Každý úplněk má své jméno a je obvykle spojený s přírodou a měnícími se ročními obdobími.Úplněk každého měsíce má své jméno, obvykle spojené s přírodou a měnícími se ročními obdobími. Na všechny názvy úplňků roku 2021 se podívejte zde: Kalendář úplňků roku 2021Jméno Vlčí pochází z dob, kdy indiánské kmeny během chladných lednových nocí slyšeli vytí, které se zesilovalo právě během úplňku. 

Jak pracovat s měsíční energií?

Nemusíte během úplňku následovat vytÍ vlků, ale je velmi dobré si večer dopřát svůj čas na zamyšlení a vypustit ze sebe prázdné a negativní vibrace, které vaše tělo nepotřebuje. Labradorit vás podpoří a pomůže naladit na dokonalé uvolnění a očistu těla.

Zbavte se minulosti

Možná budete muset udělat velký kompromis, který uvolní blokády. S tím dokonale pomůže unakit! Je to kámen uzemnění, duchovna a silně vyrovnává city.

 
 

Lednový úplněk ve znamení Lva

Lev je romantické a vášnívé znamení, proto i úplněk ve Lvu vyvolává touhu po romantice a po výjimečném okamžiku. Využijte zvýšených vibrací ve svém těle a pomocí harmonizující vody dosáhněte příjemné očisty a přípravy pro čistou a novou lásku.Související články:

Sledujte náš Facebook a Instagram ať Vám tyto důležité momenty osudu neutečou!

Odebírejte magazín ze Světa Minerálů, díky kterému Vám neuteče žádná sleva a novinka na e-shopu!

Nezapomeňte, že většina Newsletterů a článků, je automaticky přesunuta do e-mailové složky Hromadné, kde je vždy snadno najdete.

Autor článku: Svět Minerálů
Hlavní obrázek: Canva