Proč nás některé krystaly přitahují více než jiné?

A proč je velice důležité naslouchat své intuici? Odpovědi na tyto zajímavé otázky naleznete v následujícím článku.

Pokud jde o oblečení, jídlo či třeba automobily, každý z nás má jiné preference. Totéž samozřejmě platí i v případě minerálů – některé nás přitahují, jiné naopak nechávají netečnými (nebo dokonce odpuzují).

Ametyst anděl malý

{{- '17122015-KP-1' | gallery -}}

To, že se nám nějaký konkrétní kámen líbí, ovšem může mít i hlubší smysl. Intuice nás totiž neomylně vede k takovým krystalům, které momentálně z nějakých důvodů potřebujeme – přičemž o tom ani nemusíme vědět.

Pakliže tedy zjistíte, že vás najednou přitahuje nerost, o který jste dřív ani okem nezavadili, rozhodně si ho pořiďte. S největší pravděpodobností totiž nejde o důsledek toho, že se vám v mezičase změnil vkus, ale toho, že jste např. onemocněli nějakou chorobou, s jejíž léčbou vám inkriminovaný kámen může pomoct.

Křišťálová slza

{{- '17122015-KP-2' | gallery -}}

Dalo by se tedy říct, že krystaly si často vybírají nás – nikoliv obráceně. Osloví nás a my si je koupíme, aniž bychom o nich cokoliv věděli. A teprve později – až si někde něco přečteme o jejich schopnostech – ke svému úžasu zjistíme, že odstraňují přesně ty obtíže, se kterými se potýkáme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení