Prehnit – kámen magie, klidu a regenerace

V dnešním článku si představíme jeden velice univerzální krystal – prehnit.

Prehnit nese jméno svého objevitele – barona von Prehna, který jej v 18. století nalezl v Africe. Největší oblibě se těší jeho zelená varieta, která se někdy prodává pod zavádějícím názvem „nový jadeit“.

Tento pozoruhodný minerál zlepšuje osobní disciplínu a podporuje duchovní růst. Usnadňuje navázání komunikace s anděly (zejména archandělem Rafaelem) i mimozemskými bytostmi. Je spojený především se 3. (solárního plexu) a 4. (srdeční) čakrou.

{{- '2742016-P-1' | gallery -}}

Stejně jako jiné zelené krystaly, i prehnit přináší hojnost a prosperitu. Kromě toho zahání noční můry, zmírňuje obavy a zvyšuje proudění životní energie tělem. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž skutečnost, že pravidelné meditace s prehnitem pomáhají rozvíjet intuici a posilovat psychické schopnosti.

Prehnit se používá k doplňkové léčbě celé řady nemocí. Má blahodárný vliv na srdce, plíce, ledviny, játra a další orgány. Často bývá doporučován lidem, kteří mají nějaké problémy s močovými cestami nebo imunitou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení