Nezvládáte své nálady? Magické krystaly vám pomohou

Potýkáte se s častými a neodůvodněnými výkyvy nálad? Pak si určitě přečtěte následující článek.

Náhlé změny nálad mohou mít celou řadu příčin. Velice často doprovázejí deprese, ADHD, bipolární afektivní poruchu a další duševní onemocnění. Postihují také ženy v menopauze, jedince, kteří utrpěli nějaký závažný psychický otřes, pacienty s epilepsií atd.

Tyrkys

{{- '1242016-KVN-1' | gallery -}}

Pokud s tímto nepříjemným problémem zápolíte, určitě si pořiďte tyrkys – mocný kámen, který mj. podporuje vnitřní klid. Podobný účinek má například i avanturín.

Za vyzkoušení rozhodně stojí rovněž kunzit a lepidolit. Oba zmíněné krystaly fungují nejlépe, když mají přímý kontakt s pokožkou. Z tohoto důvodu doporučujeme nosit je na krku (ve formě přívěsku, náhrdelníku etc.).

Avanturín zelený přívěsek

{{- '1242016-KVN-2' | gallery -}}

Z kunzitu a lepidolitu (popřípadě lithiového křemene) si také můžete vyrobit elixír a pravidelně ho popíjet. Špatným nápadem není ani dát si tyto minerály na noc pod polštář, aby do vás jejich energie mohla proudit i během spánku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení