Nedaří se vám navazovat přátelství? Vyrobte si speciální krystalovou mřížku!

Máte málo spřízněných duší? Poradíme vám, jak si do života přitáhnout další.

Najít skutečného přítele není v dnešní době vůbec jednoduché. Minerály obdařené magickou mocí vám s tím však mohou pomoct.

Růženín surový

{{- '1222016-KMP-1' | gallery -}}

K výrobě této mřížky budete potřebovat větší kousek růženínu a pět křišťálových krystalů s jedním hrotem. Růženín – kámen lásky – položte do jejího středu a kolem něj rovnoměrně rozmístěte křišťály.

Dbejte na to, aby se rovné konce krystalů dotýkaly růženínu a hroty směřovaly od něj – energie vyzařovaná mřížkou se tak bude rozptylovat do všech stran.

Následně si vezměte křišťálovou hůlku (slzu, kyvadlo…) a „nakreslete“ na mřížku imaginární čáry vedoucí od hrotů křišťálů až na růženín. Styčné body zakroužkujte (postupujte ve směru hodinových ručiček!). Po celou dobu intenzivně myslete na svůj záměr.

Křišťálová slza

{{- '1222016-KMP-2' | gallery -}}

Výše popsaný rituál můžete v případě zájmu provádět každý den. Mějte ale na paměti, že minimálně jednou týdně je zapotřebí mřížku rozebrat a všechny kameny vyčistit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení