Ne a ne se vymanit z finačních nejistot? Proč nezkusit pomoc kamenů? Co kdyby to náhodou fungovalo...

Poslední průzkumy uvádějí, že více než třicet procent Češek je nespokojeno se svou finanční situací a více než polovina Čechů peníze považuje za svoji největší starost. Nejezdíte na dovolenou, nekupujete si příliš mnoho věcí a stále máte průvan v peněžence? Poradíme, jaké drahé kameny vám ve vašem boji pomohou.

Růženín v nás svými jemnými tóny probouzí něžnost a nesobeckou lásku. Růženín prohlubuje vnímavost našich smyslů k pořádku a kontrole nad našimi financemi. Díky němu se naučíte s penězi hospodařit a neutrácet za zbytečné věci. Pomůže vám soustředit vaši pozornost na detail, který může být častokrát opomíjen. Kámen vás uklidní a posílí vše, co souvisí s psychosomatickými poruchami. Zdravotně pomáhá hojit pohlavní orgány, konkrétně neplodnost u žen. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie.

Bílý achát posiluje naši vůli při odstraňování jakýchkoliv návyků, mezi které patří i přehnaná potřeba utrácet peníze. Mírní naše agresivní chování. Učí nás přímému chování, jak ve vztahu k našim blízkým, tak k našim financím. Po zdravotní stránce nám hojí zhoubné nádory, zejména rakoviny kůže, a při nejrůznějších zánětech. Účinek podpoříme každodenním pitím achátové vody, která nám dodá sílu a vůli zatočit s našimi špatnými návyky. Získáte ji vložením několika achátů do misky s vodou, ve které je necháte pár hodit působit. Kameny poté vyndáte a vodu vypijete.

Křemen nám pomáhá realizovat naše předsevzaté cíle. Bude tedy vaším pomocníkem na cestě ve finančním uzdravování. Podporují naši odvahu, vytrvalost, činorodost a nadšení. Zdravotně uvolňuje blokády a posiluje imunitní systém. Posiluje funkci žláz, srdeční činnost, krevní oběh a potenci. Dále tiší neurologické bolesti, zejména hlavy a migrény. Nezapomínejte kameny čistit pod proudem vlažné vody a nabíjet je na slunci. Křemen především na přímém, pokud možno poledním slunci.