Krystaly a výroba elixírů: Jak na to?

Obrázek článku
 
 
Prostřednictvím "nabité" pitné vody můžete lehce integrovat energii krystalů do svého těla.
 

Řada lidí by nejraději meditovala s krystaly každý den, ale jejich časová vytíženost jim to zkrátka neumožňuje. V tom případě není nic lehčího, než nabít si vodu, kterou budete pravidelně pít.

Ametyst 

ametyst drúza

 

Vše co potřebujete je voda, skleněné nádoba, záměr (než začnete, stanovte si cíl, kterého chcete dosáhnout a krystal tzv. naprogramujte), trocha slunečního světla a odpovídající kámen. Toužíte zbohatnout? Zvolte granát nebo citrín. Rádi byste podpořili svůj imunitní systém? Na to je perfektní karneol. Máte problémy s komunikací? Vyzkoušejte modrý kalcit. Atd. Mějte však na paměti, že ne všechny minerály jsou pro přípravu elixírů vhodné. V případě, že si nejste jisti, se raději nejprve poraďte s odborníkem.

Citrín 


Kalcit 

 

Nádobu následně umístěte na přímé sluneční světlo a nechte jí tam minimálně dvacet minut. Osobně doporučujeme jednu až dvě hodiny – v tom případě jí ale budete muset občas přemístit (kdyby se slunce posunulo a octla by se ve stínu).

Karneol 

 Závěrem dodejme, že nabitou vodu můžete používat klidně i k vaření, zalévání rostlin, mytí obličeje nebo třeba máchání prádla. Nebojte se být kreativní!