Když se ztratí krystal

Obrázek článku
 
Řada lidí, kterým záhadně zmizel některý z jejich léčivých minerálů, se ptá, zda tato událost nemůže mít nějaký hlubší smysl.
 

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Někdy jde prostě o nešťastnou náhodu, jindy může být důvodem něco úplně jiného.

Některé kameny (typicky křišťál) nesou velmi vysoké vibrace, a pokud je používáte každý den, čas od času si zkrátka „vezmou volno“. V takovém případě se zpravidla za několik dnů, týdnů, měsíců… opět objeví. Jiné krystaly údajně mohou poznat, že nějaký člověk je momentálně potřebuje víc než vy a proto vás opustí.

Křišťál

 
 

Za zmínku stojí i hypotéza, podle které minerály disponují schopností dočasně se přesunout do jiné dimenze, kde „odpočívají“. Toto se týká i krystalů, se kterými aktivně nepracujete (je zapotřebí uvědomit si, že i když jen leží např. na poličce, neustále pasivně absorbují energii z okolního prostředí). Často se stává, že je najdete na místě, kde jste předtím mnohokrát hledali.

Ametyst

 

 

Pokud po ztracených minerálech chcete zkusit aktivně pátrat, vyzkoušejte chalkopyrit. Držte ho v ruce, meditujte a požádejte ho, ať vám prozradí, kde se inkriminovaný kámen nachází. Svůj dotaz rovněž můžete napsat na papír, který před spaním umístíte pod polštář – budete-li mít štěstí, odpověď se dostaví ve snu