INFO LINKA
  730 165 818
Napište nám
Odběr novinek

Když se ztratí krystal

Když se ztratí krystal - Svět minerálů    Řada lidí, kterým záhadně zmizel některý z jejich léčivých minerálů, se ptá, zda tato událost nemůže mít nějaký hlubší smysl.

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Někdy jde prostě o nešťastnou náhodu, jindy může být důvodem něco úplně jiného.

Některé kameny (typicky křišťál) nesou velmi vysoké vibrace, a pokud je používáte každý den, čas od času si zkrátka „vezmou volno“. V takovém případě se zpravidla za několik dnů, týdnů, měsíců… opět objeví. Jiné krystaly údajně mohou poznat, že nějaký člověk je momentálně potřebuje víc než vy a proto vás opustí.

Křišťál extra kyvadlo

Křišťál

Za zmínku stoí i hypotéza, podle které minerály disponují schopností dočasně se přesunout do jiné dimenze, kde „odpočívají“. Toto se týká i krystalů, se kterými aktivně nepracujete (je zapotřebí uvědomit si, že i když jen leží např. na poličce, neustále pasivně absorbují energii z okolního prostředí). Často se stává, že je pak naleznete na místě, které jste předtím opakovaně – a bezúspěšně - prohledávali.

Pokud po ztracených minerálech chcete zkusit aktivně pátrat, vyzkoušejte chalkopyrit. Držte ho v ruce, meditujte a požádejte ho, ať vám prozradí, kde se inkriminovaný kámen nachází. Svůj dotaz rovněž můžete napsat na papír, který před spaním umístíte pod polštář – budete-li mít štěstí, odpověď se dostaví ve snu.