Když se ztratí krystal

Obrázek článku
 
Řada lidí, kterým záhadně zmizel některý z jejich léčivých minerálů, se ptá, zda tato událost nemůže mít nějaký hlubší smysl.
 

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Někdy jde prostě o nešťastnou náhodu, jindy může být důvodem něco úplně jiného.

Některé kameny (typicky křišťál) nesou velmi vysoké vibrace, a pokud je používáte každý den, čas od času si zkrátka „vezmou volno“. V takovém případě se zpravidla za několik dnů, týdnů, měsíců… opět objeví. Jiné krystaly údajně mohou poznat, že nějaký člověk je momentálně potřebuje víc než vy a proto vás opustí.

Křišťál

 
 

Za zmínku stojí i hypotéza, podle které minerály disponují schopností dočasně se přesunout do jiné dimenze, kde „odpočívají“. Toto se týká i krystalů, se kterými aktivně nepracujete (je zapotřebí uvědomit si, že i když jen leží např. na poličce, neustále pasivně absorbují energii z okolního prostředí). Často se stává, že je najdete na místě, kde jste předtím mnohokrát hledali.

Ametyst

 

 

Pokud po ztracených minerálech chcete zkusit aktivně pátrat, vyzkoušejte chalkopyrit. Držte ho v ruce, meditujte a požádejte ho, ať vám prozradí, kde se inkriminovaný kámen nachází. Svůj dotaz rovněž můžete napsat na papír, který před spaním umístíte pod polštář – budete-li mít štěstí, odpověď se dostaví ve snu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení