Jsou některé krystaly vzájemně nekompatibilní?

Obrázek článku
 
Můžete používat jakoukoliv libovolnou kombinaci krystalů nebo existují i kombinace, kterým byste se měli vyhnout? Odpověď na tuto otázku naleznete v následujícím článku.

Jak asi víte, určité minerály – typicky křišťál nebo čirý fluorit – dokážou posilovat účinky všech ostatních krystalů nacházejících se v jejich blízkosti. Někteří lidé se však domnívají, že existují i kameny, které se mohou vzájemně „rušit“.

Podle našeho názoru tomu tak spíše není. Žádnou vlastní zkušenost tohoto charakteru totiž nemáme a ani nevíme o nikom, kdo by jí měl.

 

Křišťál přívěsek

zdroj: svět minerálů

 

Z toho ovšem automaticky neplyne, že tomu tak skutečně nemůže být. Proto doporučujeme řídit se svými instinkty – pokud pár krystalů zkombinujete a budete z toho mít dobrý pocit, pak je vše v pořádku. Budete-li se cítit špatně… zkuste to jinak.

 

Fluorit náramek

zdroj: svět minerálů

 

Každopádně platí, že převážná většina minerálů „chce spolupracovat“. Dokonce i kameny s velmi odlišnými vlastnostmi se běžně používají společně, přičemž vytvářejí velmi silnou léčivou energii. Takže se nebojte experimentovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení