Jak zatočit s černou dírou v peněžence a konečně začít normálně žít?

Poslední průzkumy uvádějí, že více než třicet procent Češek je nespokojeno se svou finanční situací a více než polovina Čechů peníze považuje za svoji největší starost. Nejezdíte na dovolenou, nekupujete si příliš mnoho věcí a stále máte průvan v peněžence? Poradíme, jaké drahé kameny vám ve vašem boji pomohou.

Růženín v nás svými jemnými tóny probouzí něžnost a nesobeckou lásku. Růženín prohlubuje vnímavost našich smyslů k pořádku a kontrole nad našimi financemi. Díky němu se naučíte s penězi hospodařit a neutrácet za zbytečné věci. Pomůže vám soustředit vaši pozornost na detail, který může být častokrát opomíjen. Kámen vás uklidní a posílí vše, co souvisí s psychosomatickými poruchami. Zdravotně pomáhá hojit pohlavní orgány, konkrétně neplodnost u žen. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie.

růženín

PROHLÉDNOUT

Achát posiluje naši vůli při odstraňování jakýchkoliv návyků, mezi které patří i přehnaná potřeba utrácet peníze. Mírní naše agresivní chování. Učí nás přímému chování, jak ve vztahu k našim blízkým, tak k našim financím. Po zdravotní stránce nám hojí zhoubné nádory, zejména rakoviny kůže, a při nejrůznějších zánětech. Účinek podpoříme každodenním pitím achátové vody, která nám dodá sílu a vůli zatočit s našimi špatnými návyky. Získáte ji vložením několika achátů do misky s vodou, ve které je necháte pár hodit působit. Kameny poté vyndáte a vodu vypijete.

achát
PROHLÉDNOUT

Křemen nám pomáhá realizovat naše předsevzaté cíle. Bude tedy vaším pomocníkem na cestě ve finančním uzdravování. Podporují naši odvahu, vytrvalost, činorodost a nadšení. Zdravotně uvolňuje blokády a posiluje imunitní systém. Posiluje funkci žláz, srdeční činnost, krevní oběh a potenci. Dále tiší neurologické bolesti, zejména hlavy a migrény. Nezapomínejte kameny čistit pod proudem vlažné vody a nabíjet je na slunci. Křemen především na přímém, pokud možno poledním slunci.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘEMENU

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení