Dosáhněte svých cílů pomocí krystalů a svíček III.: Uzemnění a redukce stresu

Kombinace magických krystalů a svíček možná vypadá trochu bizarně, ale je velmi účinná. Pojďme si o ni říct něco víc.

Uzemnění

Vezměte čajovou svíčku (ideálně ze sojového vosku) s vůní santalového dřeva. Do obou dlaní si vložte kousek stromového achátu a pomalu dýchejte. S každým nádechem si představte, jak žilky v krystalech začínají prorůstat vašima rukama. V myšlenkách je „tlačte“ stále hlouběji, skrz trup a pak dál do země. Pokračujte v tom, dokud nedosáhnete zemského jádra.

Achát náramek střapatý

Achát

V této fázi se žilky promění v jakési kořeny, kterými můžete nasávat energii země do svého těla. Měli byste si připadat jako pevně zasazený strom, silní a plní života. V tomto stavu setrvejte minimálně pět minut. Až se budete cítit dobře a vyrovnaně, začněte pomalu pohybovat rukama, nohama i tělem.

Redukce stresu

Až se půjdete koupat, vezměte si do koupelny i levandulovou svíčku ze sojového vosku a několik krystalů ametystu. Zapalte svíčku, rozmístěte ametysty kolem vany, položte se do ní (v ideálním případě do vody přidejte pár kapek vonného levandulového oleje) a 5-10 minut relaxujte.

Ametyst troml

Ametyst

Jinou možností je umístit mýdlo na velký kus ametystu (nebo ho obklopit menšími krystaly ametystu a lepidolitu) a nechat alespoň 20 minut nabíjet. Během každého koupání či sprchování si představujte, jak z vás toto mýdlo vytahuje stres.