Dosáhněte svých cílů pomocí krystalů a svíček III.: Uzemnění a redukce stresu

Kombinace magických krystalů a svíček možná vypadá trochu bizarně, ale je velmi účinná. Pojďme si o ni říct něco víc.

Uzemnění

Vezměte čajovou svíčku (ideálně ze sojového vosku) s vůní santalového dřeva. Do obou dlaní si vložte kousek stromového achátu a pomalu dýchejte. S každým nádechem si představte, jak žilky v krystalech začínají prorůstat vašima rukama. V myšlenkách je „tlačte“ stále hlouběji, skrz trup a pak dál do země. Pokračujte v tom, dokud nedosáhnete zemského jádra.

Achát náramek střapatý

Achát

V této fázi se žilky promění v jakési kořeny, kterými můžete nasávat energii země do svého těla. Měli byste si připadat jako pevně zasazený strom, silní a plní života. V tomto stavu setrvejte minimálně pět minut. Až se budete cítit dobře a vyrovnaně, začněte pomalu pohybovat rukama, nohama i tělem.

Redukce stresu

Až se půjdete koupat, vezměte si do koupelny i levandulovou svíčku ze sojového vosku a několik krystalů ametystu. Zapalte svíčku, rozmístěte ametysty kolem vany, položte se do ní (v ideálním případě do vody přidejte pár kapek vonného levandulového oleje) a 5-10 minut relaxujte.

Ametyst troml

Ametyst

Jinou možností je umístit mýdlo na velký kus ametystu (nebo ho obklopit menšími krystaly ametystu a lepidolitu) a nechat alespoň 20 minut nabíjet. Během každého koupání či sprchování si představujte, jak z vás toto mýdlo vytahuje stres.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení