Dokonalé krystaly a agorafobie

Trpíte agorafobií? Přečtěte si, jaké krystaly jsou vhodné pro její doplňkovou pomoc během nemoci.

Agorafobie je velice nepříjemná úzkostná porucha. V zásadě se jedná o strach z míst, kde se shromažďuje větší počet lidí (supermarkety, vozidla městské hromadné dopravy apod.). Ten může být natolik silný, že pacientovi úplně znemožní vycházet z domu.

Lepidolit kyvadlo

{{- '2112016-KA-1' | gallery -}}

Pokud se s tímto problémem potýkáte, vyzkoušejte kombinaci následujících tří krystalů: černého turmalínu (skvěle chrání před vším negativním), lithiového křemene (zahání úzkost a pomáhá při záchvatech paniky) a lepidolitu (působí příznivě na mozek).

Špatnou volbou nemusí být ani prehnit – kámen nepodmíněné lásky, který přináší klid a harmonii. Tento jablkově zelený minerál je díky svým schopnostem často doporučován nejen agorafobikům, ale i klaustrofobikům atd.

Selenit věž malá

{{- '2112016-KA-2' | gallery -}}

Určitě bychom si pořídili také selenit a křišťál – první jmenovaný bude výše uvedené nerosty čistit, zatímco ten druhý zesílí jejich energii.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení