Co na srdci, to na jazyku. Jaký bude měsíc ve znamení Střelce?22. listopadu začíná měsíc ve znamení Střelce. V tomto měsíci se může stát, že budeme reagovat podrážděně a nevyrovnaně i na lehké podněty. Jak se vyhnout konfliktům, negativním emocím a dokonce i žárlivosti? Je zapotřebí proniknout hlouběji do emocí lásky, klidu, pozorumění, komunikace a štěstí. Využijte nekonečnou energii z minerálů!

Behěm prvních týdnů bude přemýšlet o rozpočtu a útratách. Bude Vás trápit za co peníze utrácíte a s kým je utrácíte. Uvolněte finanční myšlenky pomocí avanturínu, který je známý jako minerál prosperity a majetku.

avanturín

PROHLÉDNOUT ŠPERKY A KAMENY AVANTURÍNU

Jste nezadaní? Lvi, Štíři a Ryby - dívejte se tento měsíc kolem sebe! Podpořte svou přitažlivost pomocí speciálně sestaveného náramku Přirozené přitažlivosti, který pro Vás sestavila naše kolegyně Blanka z těchto minerálů:

Achát - podporuje sebedůvěru, Labradorit - vyvolává vzpomínky, Křišťál - podporuje tpělivost a moudrost, Magnezit - dodává klid a nahled, Jaspis - chrání před zklamáním a závratěmi, Růženín - pomáhá projevit city.

minerály mix přitažlivost

PROHLÉDNOUT MINERÁLY PODPORUJÍCÍ LÁSKU

Na konci měsíce se bude Neptum spojovat s Merkurem a to Vás bude nutit se ohlížet zpět a hluboce přemýšlet. Pro tento čas budete potřebovat podpořit logiku a intuici, kterou doplní sodalit. Tento krásně modrý minerál spojuje logiku s intuicí a podněcuje vnímavost a představivost. Také velmi pomáhá uklidnit atmosféru během uměle vyvolaných žárlivých myšlenek.

sodalit

PROHLÉDNOUT VARIANTY SODALITU

Horoskop pro měsíc listopad předpovídá mnoho plicních nemocí, proto k zázvorovému a šípkovému čaji zkuste klidnou meditaci s minerály do ruky, které pomáhají bojovat proti infekcím v těle! Pořiďte si fluorit, křišťál, rodonit a akvamarín.

TIP: Krystaly vhodné pro očistnou meditaci!

minerál fluorit

PROHLÉDNOUT MINERÁLY VHODNÉ PRO PLÍCE

Listopad je trochu melancholický měsíc. Uvědomujeme si, že tento rok pomalu končí. Ale abychom se nedostali do depresivích nálad, pojďme se společně připravit na krásné období Vánoc a nakoupit nejkrásnější vánoční dárky. My pro Vás máme všechno nachystané a jsme připraveni Vám dodat krásné náramky z minerálů, ametystové drůzy, kameny, které pomáhají uzdravovat, svícny, bytovou dekoraci a mnoho dalšího ...

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj obrázku: Canva