Co na srdci, to na jazyku. Jaký bude měsíc ve znamení Střelce?

znameni Strelec

Vstoupili jsme do zimního měsíce ve znamení Střelců. V tomto měsíci se může stát, že budeme reagovat podrážděně a nevyrovnaně i na lehké podněty. Jak se vyhnout konfliktům, negativním emocím a dokonce i žárlivosti? Je zapotřebí proniknout hlouběji do emocí lásky, klidu, pozorumění, komunikace a štěstí. Využijte nekonečnou energii z minerálů!

Kdy je znamení Střelec?

Znamení Střelec je od 23. listopadu do 21. prosince.

Jaké kameny se hodí ke znamení Střelec?

Co nás čeká v tomto období?

Behěm prvních týdnů bude přemýšlet o rozpočtu a útratách. Bude Vás trápit za co peníze utrácíte a s kým je utrácíte. Uvolněte finanční myšlenky pomocí avanturínu, který je známý jako minerál prosperity a majetku. Avanturín přínáší štěstí a vnitřní klid, který během ostrých konfliktů potřebujeme.

kamen avanturin

KOUPIT ŠPERKY A KAMENY Z AVANTURÍNU ZDE

Období Střelce nám dodává odvahu se projevit. Jste nezadaní? Nyní je ten správný čas se otevřít a oslovit vyvolený protějšek. Nejvíce jsou hvězdy nakloněny Lvům, Štírům a Rybám, proto se dívejte tento měsíc kolem sebe a nebojte se jít do akce. Podpořte svou přitažlivost pomocí speciálně sestaveného náramku přirozené přitažlivosti, který pro Vás sestavila a vyrobila naše kolegyně Blanka.

minerály mix přitažlivost

KOUPIT KAMENY PODPORUJÍCÍ LÁSKU ZDE

Na konci měsíce nás to bude nutit se ohlížet zpět a hluboce přemýšlet. Pro tento čas budeme potřebovat podpořit logiku a intuici, kterou doplní sodalit. Tento krásně modrý kámen spojuje logiku s intuicí a podněcuje vnímavost a představivost. Také velmi pomáhá uklidnit atmosféru během uměle vyvolaných žárlivých myšlenek. Pro zimní čas je velmi vhodný ve tvaru svícnu.

kámen sodalit svícen

KOUPIT KAMENY A ŠPERKY ZE SODALITU ZDE

Horoskop pro měsíc listopad předpovídá mnoho plicních nemocí, proto k zázvorovému a šípkovému čaji zkuste klidnou meditaci s minerály do ruky, které pomáhají bojovat proti infekcím v těle! Nejvhodnější jsou:

kamen kristal


KOUPIT KAMENY VHODNÉ PRO PLÍCE ZDE

Listopad je trochu melancholický měsíc. Uvědomujeme si, že tento rok pomalu končí. Ale abychom se nedostali do depresivních nálad, pojďme se společně připravit na krásné období Vánoc a nakoupit nejkrásnější vánoční dárky. My pro Vás máme všechno nachystané a jsme připraveni Vám dodat krásné a třpytivé dárky:

mystery box vanocni

Související články, které by vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj obrázku: Canva