Co dělat s přecitlivělostí na krystaly?

Jste vůči působení magických kamenů příliš citliví? Poradíme vám…

Domníváme se, že energii krystalů vnímají téměř všichni lidé – ovšem s různou intenzitou. Někteří jedinci jsou natolik citliví, že jim to může způsobit i určité problémy

Onyx černý troml

{{- '7122015-KP-1' | gallery -}}

Pokud mezi ně patříte, je možné, že v důsledku dlouhodobého nošení/používání svých krystalů (zejména těch vysokovibračních) začnete trpět například závratěmi či nevolnostmi. To ovšem ještě neznamená, že se jich musíte vzdát. Ve většině případů postačí pořídit si k nim nějaký kámen se silnými uzemňovacími schopnostmi – černý obsidián, onyx, černý turmalín apod.

Máte-li v úmyslu vyrazit někam, kde budete vystavení působení mnoha desítek/stovek nerostů současně (typicky na výstavu či burzu), vezměte si nějaký šperk z ametystu - tato odrůda křemene má skvělé ochranné účinky.

Ametyst extra náhrdelník 90 cm

{{- '7122015-KP-2' | gallery -}}

Pozor – pokud negativně reagujete pouze na určitý konkrétní minerál, důvodem nebude přecitlivělost, ale mnohem spíš to, že si s ním prostě a krásně „nerozumíte“ (je zapotřebí si uvědomit, že každý kámen i člověk má poněkud jinou energii a tyto energie se někdy mohou dostat do vzájemného konfliktu). Takového se samozřejmě raději zbavte.