Co dělat s přecitlivělostí na krystaly?

Jste vůči působení magických kamenů příliš citliví? Poradíme vám…

Domníváme se, že energii krystalů vnímají téměř všichni lidé – ovšem s různou intenzitou. Někteří jedinci jsou natolik citliví, že jim to může způsobit i určité problémy

Onyx černý troml

{{- '7122015-KP-1' | gallery -}}

Pokud mezi ně patříte, je možné, že v důsledku dlouhodobého nošení/používání svých krystalů (zejména těch vysokovibračních) začnete trpět například závratěmi či nevolnostmi. To ovšem ještě neznamená, že se jich musíte vzdát. Ve většině případů postačí pořídit si k nim nějaký kámen se silnými uzemňovacími schopnostmi – černý obsidián, onyx, černý turmalín apod.

Máte-li v úmyslu vyrazit někam, kde budete vystavení působení mnoha desítek/stovek nerostů současně (typicky na výstavu či burzu), vezměte si nějaký šperk z ametystu - tato odrůda křemene má skvělé ochranné účinky.

Ametyst extra náhrdelník 90 cm

{{- '7122015-KP-2' | gallery -}}

Pozor – pokud negativně reagujete pouze na určitý konkrétní minerál, důvodem nebude přecitlivělost, ale mnohem spíš to, že si s ním prostě a krásně „nerozumíte“ (je zapotřebí si uvědomit, že každý kámen i člověk má poněkud jinou energii a tyto energie se někdy mohou dostat do vzájemného konfliktu). Takového se samozřejmě raději zbavte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení