Kasiterit – kámen uzemnění a rovnováhy

Kasiterit, známý také jako cínovec, je velice zajímavý minerál obdařený velkými esoterickými schopnostmi. Pojďme si o něm říct něco víc.

Název kasiteritu je odvozen z řeckého výrazu „kassíteros“, což v překladu znamená „cín“. Obec Cínovec v Krušných horách je pojmenována právě po něm – nachází se u ní totiž jeho největší naleziště v Čechách.

Kasiterit disponuje velice silnou uzemňovací energií, díky čemuž usnadňuje meditace a astrální cestování. Proto ho často ho používají šamanové, mystikové apod. Lze ho doporučit také jedincům, kteří v sobě nesou nevyřešená traumata z dětství.

{{- '8122015-K-1' | gallery -}}

Tento mocný kámen má vynikající vliv na intelekt a pomáhá řešit různé zapeklité problémy (především v oblasti matematiky).

Kasiterit je skvělý pro doplňkovou léčbu zdravotních potíží souvisejících s hormonální nerovnováhou, včetně obezity. Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž skutečnost, že smrtelně nemocným lidem výrazně ulehčuje odchod z tohoto světa.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení