Červencový úplněk přinese smršť bleskových emocí. Vyrovnejte je co nejrychleji!

ÚPLNĚK

Červencový úplněk v roce 2020 se na obloze objeví 5. července ve znamení Kozoroha. Je také nazýván Jelení úpněk, kdy v této roční době samci jelenů shazují parohy a nahrazují novými. Velmi běžný název pro červencový úplněk je také Bouřkový úplněk, který je doprovázen blesky, deštěm a emocemi.

V tomto úplňkovém období se budeme cítit stejně jako během bouřky. Před bouřkou budeme bez nálady a ve stresu, během bouřky se budeme nabíjet a po bouřce vykročíme do nového dne v pozitivním naladění.

Vyrovnání před bouřkou

Avanturín oranžový vám dodá potřebný vnitřní klid a příjemně ztiší nadměrné emoce, které se velmi často mění na křik a hněv

úplněk

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

TIP:    
Nezapomeňte během úplňku své kameny a šperky nabít!

Nabíjení během bouřky

Křišťál v sobě ukrývá obrovskou sílu, která umí vyrovnat emoce a uvolnit prostor pro dokonalé nabití těla i duše. Vemte si do ruky tromlovaný kámen nebo křišťálový hrot a zhluboka se nadýchněte a nechte se naladit tou nejsilnější pozitivní energií.

křišťál úplněk

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Pozitivní po bouřce

Rubín zoisit využije vaše dokonalé pozitivní naladění k dosažení plánů a cílů. Zažehne ve vás nadšení a ukáže správnou cestu životem.

rubín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RUBÍNU

ČTĚTE TAKÉ:    
Jak lépe snášet úplněk podle znamení zvěrokruhu?

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení