Čeká nás novoluní ve znamení vášně, energie a bojovnosti

Novoluní je období, kdy je nejlepší doba rozhodnout se pro změnu a nové začátky. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. Tentokrát proběhne  5. 4.  ve znamení energického Berana, který přináší do našeho života lásku, energii a vášeň, ale také v nás probouzí bojovnost a odvahu věci měnit.

My vám v tomto článku doporučíme minerály, které je vhodné v tomto období použít a využít tak síly novoluní ve váš prospěch.

Ametyst Je  mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět. Pomáhá při boji se závislostmi. Posiluje věrnost a lásku.

ametyst

PROHLÉDNOUT

Apatit doplňuje energii a pomáhá nám dobíjet "baterky". Potlačuje lhostejnost, nepřátelství a odstraňuje negativní postoje. Zmírňuje emoce jako je hněv, podrážděnost, smutek i citovou vyčerpanost. Uvádí do rovnováhy tělesné, emocionální, duševní i duchovní tělo, stejně jako čakry.

apatit
PROHLÉDNOUT

Unakit zvyšuje vnímavost a je kamenem osobního růstu. Pomáhá identifikovat co člověku brání v rozvoji, nebo mu bere energii a dodává mu sílu k odstranění těchto příčin. Podporuje sebejistotu, sebedůvěru, koncentraci, rozhodování a dosažení cíle. Uvolňuje emoce a bloky, aby následně došlo k jejich pochopení. Uvádí tělo, duši a emoce do harmonie. Odstraňuje stres, sebelítost, úzkost i zármutek.

unakit

PROHLÉDNOUT

Hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury. Tím uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha - jing a jang. Mobilizuje skryté síly. Zvyšuje seběvědomí, spolehlivost, důvěryhodnost, soustředění, zlepšuje paměť a rozvíjí osobnost . Pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

hematit

PROHLÉDNOUT

Tygří oko je kamenem energie, vitality, prosperity a odvahy. Je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Napomáhá při odvaze dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů. Posiluje empatii, intuici, odvahu, rozhodnost a koncentraci.  Také zvyšuje vitalitu, sílu, rovnováhu a harmonii na všech úrovních těla. Je výborný pro ty, kteří nemohou najít smysl života a nedokážou smýšlet pozitivně. Usnadňuje vnitřní boje při žárlivosti a umíněnosti. 

tygří oko
PROHLÉDNOUT