Čeká nás novoluní ve znamení vášně, energie a bojovnosti

Novoluní je období, kdy je nejlepší doba rozhodnout se pro změnu a nové začátky. Vše co nefunguje nechme být a nastavme si nové cíle a záměry. Tentokrát proběhne  5. 4.  ve znamení energického Berana, který přináší do našeho života lásku, energii a vášeň, ale také v nás probouzí bojovnost a odvahu věci měnit.

My vám v tomto článku doporučíme minerály, které je vhodné v tomto období použít a využít tak síly novoluní ve váš prospěch.

Ametyst Je  mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět. Pomáhá při boji se závislostmi. Posiluje věrnost a lásku.

ametyst

PROHLÉDNOUT

Apatit doplňuje energii a pomáhá nám dobíjet "baterky". Potlačuje lhostejnost, nepřátelství a odstraňuje negativní postoje. Zmírňuje emoce jako je hněv, podrážděnost, smutek i citovou vyčerpanost. Uvádí do rovnováhy tělesné, emocionální, duševní i duchovní tělo, stejně jako čakry.

apatit
PROHLÉDNOUT

Unakit zvyšuje vnímavost a je kamenem osobního růstu. Pomáhá identifikovat co člověku brání v rozvoji, nebo mu bere energii a dodává mu sílu k odstranění těchto příčin. Podporuje sebejistotu, sebedůvěru, koncentraci, rozhodování a dosažení cíle. Uvolňuje emoce a bloky, aby následně došlo k jejich pochopení. Uvádí tělo, duši a emoce do harmonie. Odstraňuje stres, sebelítost, úzkost i zármutek.

unakit

PROHLÉDNOUT

Hematit je velmi účinný ochranný kámen, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury. Tím uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha - jing a jang. Mobilizuje skryté síly. Zvyšuje seběvědomí, spolehlivost, důvěryhodnost, soustředění, zlepšuje paměť a rozvíjí osobnost . Pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

hematit

PROHLÉDNOUT

Tygří oko je kamenem energie, vitality, prosperity a odvahy. Je ochranný kámen, jenž se tradičně nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Napomáhá při odvaze dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů. Posiluje empatii, intuici, odvahu, rozhodnost a koncentraci.  Také zvyšuje vitalitu, sílu, rovnováhu a harmonii na všech úrovních těla. Je výborný pro ty, kteří nemohou najít smysl života a nedokážou smýšlet pozitivně. Usnadňuje vnitřní boje při žárlivosti a umíněnosti. 

tygří oko
PROHLÉDNOUT

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení