Bojíte se úspěchu? Magické krystaly vám pomohou

Potýkáte se s nedostatkem víry ve vlastní schopnosti? Poradíme vám!

Existují lidé, kteří mají opravdu skvělé nápady (například v oblasti podnikání), ale bojí se je realizovat. Místo toho sami sebe přesvědčují o tom, že jejich myšlenky vlastně tak dobré nejsou a pokud by se je pokusili uvést v život, zaručeně by to dopadlo špatně.

Měsíční kámen hnědý 45 cm náhrdelník

Pokud jste se v předcházejících řádcích „našli“, doporučujeme vám vyzkoušet minerálky, které mají pozitivní vliv na čakru solárního plexu. Právě ta totiž ovlivňuje naší sebedůvěru a sebejistotu.

Asi nejlepších výsledků dosáhnete s kombinací Měsíčního kameneSlunečního kamene, kopálu (tzv. kolumbijský jantar) a pyritu. Všechny tyto krystaly samozřejmě mají i řadu dalších zajímavých schopností, díky kterým se budete cítit (po psychické i fyzické stránce) mnohem lépe než dřív.

Pyrit placička

A ještě jedna rada závěrem – meditujte. Představte si, že vaše čakra solárního plexu je naplněna žlutým léčivým světlem a v duchu jí pomalu „otáčejte“ ve směru hodinových ručiček. Toto jednoduché mentální cvičení provádějte alespoň 5-10 minut denně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení