Trpíte insomnií? Přečtěte si, jak se pomocí kamenů, vypořádat s tímto neblahým jevem dnešní doby.

Každý člověk je jiný. Někteří to zalomí 5 minut po usazení na pohovku k televizi a ráno nejsou k probuzení, jiní nemohou oka zamhouřit celou noc. Nespavost představuje velký společenský problém současnosti. Může být zapříčiněna různými závislostmi - drogovými či alkoholovými, avšak k těm nejběžnějším patří problémy v práci, škole nebo rodině. I když je potřeba spánku individuální, průměrně se pohybuje okolo 6–8 hodin. Pokud se Vám z jakéhokoli důvodu spánek dlouhodobě vyhýbá, pořiďte si jeden z následujících kamenů. Mohl by Vám pomoci..!
Růženín je již od antických dob považován jako kámen lásky a srdce. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže pomoci při potlačování emocí a posléze citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku. Konkrétně reguluje srdeční rytmus a pomáhá v nespavosti, zejména  je-li příčinou zjitřené citové rozpoložení. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie.
 
 
Sardonyx ostří naše smysly a koncentraci. Dává nám radost, životní elán, zahání starosti, melancholii a deprese. Pokud máte doma dospívající ratolesti a vaše soužití s nimi trošku skřípe, pak je sardonyx tím pravým pomocníkem pro vás. Zdravotně posiluje nervový systém, pomůže vám se uklidnit a tím se zbavit stresu a klidně usnout. Dále dokáže pomoci při jakýchkoli zánětů, plísní a průjmů. Sardonyxová voda kladně působí i na kožní problémy. Získáte ji vložením několika kamenů do nádoby s vodou. Nechte několik hodin působit a pak kameny vyjměte. Vodu pak pijte každý den na lačný žaludek.
 
Křišťál s vrostlicemi skorylu účinně posiluje energii a odklání škodlivé vlivy prostředí. Uvolňuje napětí a harmonizuje tělo i duši. Negativní energie a myšlenky mění v pozitivní. Pomáhá při řešení a odstraňování problémů. Potlačuje sklony občas škodit sám sobě. Kámen má schopnost mírnit bolesti a pomáhat při nemoci zapříčiněné nervovým vypětím, zejména prudké bolesti hlavy, žaludeční a střevní potíže, problémy srdeční a krevního oběhu, bolesti páteře. Kámen přikládáme vždy přímo na postižená místa.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení