Sonia Acone radí: Dejte si na jídelní stůl misku s krystaly!

Chcete se ve své kuchyni či jídelně cítit mnohem příjemněji než dosud? Pak si určitě přečtěte následující článek.

Sonia Acone je úspěšná spisovatelka a expertka na magické krystaly. Zajímá se také o astrologii, učení Feng Shui, léčebné metody indiánů etc.

Lapis lazuli placička

{{- '352016-MKSA-1' | gallery -}}

Sonia již řadu let dává na kuchyňský styl misku naplněnou rozmanitými minerály. „Často je obměňuji a to v závislosti na tom, jakou mám zrovna náladu nebo jaké v rodině řešíme problémy,“ vysvětluje.

Krystaly v místnosti navozují velmi pohodovou a klidnou atmosféru, což mimo jiné usnadňuje průběh různých vážnějších diskusí (například mezi Soniiným manželem a jejich dvěma syny).

Hematit vejce mini

{{- '352016-MKSA-2' | gallery -}}

A jaké druhy nerostů Sonia používá? „V misce nikdy nechybí křišťál, ke kterému přidávám například dumortierit, měsíční kámen, lapis lazuli a modrý krajkový achát pro mír; lepidolit a sluneční kámen pro trochu zábavy; malachit, hematit a chryzokol pro zdraví a modré tygří oko a pietersit pro špetku kreativity a intuice. Dále shattuckit pro vypořádání se s minulostí a rutilovaný křemen pro chvíle, kdy se dívám ke stropu a šeptem vzývám nebesa, aby mi s mými kluky pomohla,“ konstatovala.