Sonia Acone radí: Dejte si na jídelní stůl misku s krystaly!

Chcete se ve své kuchyni či jídelně cítit mnohem příjemněji než dosud? Pak si určitě přečtěte následující článek.

Sonia Acone je úspěšná spisovatelka a expertka na magické krystaly. Zajímá se také o astrologii, učení Feng Shui, léčebné metody indiánů etc.

Lapis lazuli placička

{{- '352016-MKSA-1' | gallery -}}

Sonia již řadu let dává na kuchyňský styl misku naplněnou rozmanitými minerály. „Často je obměňuji a to v závislosti na tom, jakou mám zrovna náladu nebo jaké v rodině řešíme problémy,“ vysvětluje.

Krystaly v místnosti navozují velmi pohodovou a klidnou atmosféru, což mimo jiné usnadňuje průběh různých vážnějších diskusí (například mezi Soniiným manželem a jejich dvěma syny).

Hematit vejce mini

{{- '352016-MKSA-2' | gallery -}}

A jaké druhy nerostů Sonia používá? „V misce nikdy nechybí křišťál, ke kterému přidávám například dumortierit, měsíční kámen, lapis lazuli a modrý krajkový achát pro mír; lepidolit a sluneční kámen pro trochu zábavy; malachit, hematit a chryzokol pro zdraví a modré tygří oko a pietersit pro špetku kreativity a intuice. Dále shattuckit pro vypořádání se s minulostí a rutilovaný křemen pro chvíle, kdy se dívám ke stropu a šeptem vzývám nebesa, aby mi s mými kluky pomohla,“ konstatovala.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení